ZNAJDŹ NAS NA:

„1 DAY 2 NIGHTS” Z HRVY!

OPIS

Singel „1 Day 2 Nights” dostępny TUTAJ

HRVY wydaje dziś nowy track, który bez wątpienia może okazać się objawieniem tegorocznego lata! „1 Day 2 Nights” to klubowy przebój młodego, obiecującego artysty, który już stał się muzyczną sensacją! Artysta ma zaledwie 22 lata i zgromadził 800 milionów streamów(!) w serwisach muzycznych na całym świecie, a bilety na jego koncerty rozchodzą się błyskawicznie! HRVY zagra wkrótce w Hammersmith Apollo, czy w londyńskim Palladium, a bilety na te wydarzenia zostały już wyprzedane!

HRVY to tak naprawdę Harvey Leigh Cantwell. Urodził się w angielskim Kent, a w przeszłości był skupiony na karierze telewizyjnej – współprowadził siódmy sezon programu Friday Download na kanale CBBC należącym do stacji BBC. Na scenie muzycznej zadebiutował EP-ką pt. „Holiday”, a jego singel – Phobia od razu stał się przebojem.

„1 Day 2 Nights” to pulsująca, taneczna melodia, okraszona brzmieniem instrumentów dętych. Warto wspomnieć, że artysta skomponował singel wraz z Kylie Minogue! Kawałek powstał podczas covidowego lockdownu, a inspiracją dla młodego muzyka były wspomnienia letnich nocy, jeszcze przed wybuchem pandemii, która na zawsze zmieniła – dosłownie – wszystko…

Więcej o HRVY na: https://www.facebook.com/HRVY
Wydawca – BMG Rights:www.bmg.comDystrybucja w Polsce –Warner Music Poland:www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music:www.dreammusic.pl