MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

EMILY ROBERTS

OPIS

Urodziła się w Hamburgu. Ma 23 lata. Jest młoda i pewna siebie. Ma potężny głos i wielki talent. Sama też pisze swoje piosenki.

Emily kupiła swoją pierwszą gitarę w wieku 13 lat. Jej pierwszą inspiracją byli Beatlesi. Grała tylko ich utwory. Później przyszedł… pierwszy zawód miłosny i gitara z chłopcami z Liverpoolu stracili swoje miejsce. Przyszedł czas na nowe wyzwania. Zaczęła sama pisać swoje pierwsze autorskie utwory. Powstały bardzo smutne ballady w języku niemieckim. Wychowanie w dwujęzycznej rodzinie, pomogło w decyzji by sięgnąć po język angielski.

Powoli budowała swoemily-roberts-santaclara-cover-lowresją pewność siebie, aż w końcu zaprezentowała swoją muzykę publiczności. Wówczas pojawił się szef H.O.M.E. studio, Franz Plasa, znany doskonale w branży muzycznej m.in. ze współpracy z Neną, odkrył Emily w małym klubie muzycznym „Knust” w Hamburgu” i natychmiast podpisał z nią kontrakt.
Franz ma klucz do młodych artystów.  Nie spieszył się. Dał Emily przestrzeń i czas.
Chciał by jej melodyjny, silny głos rósł powoli, razem z jej autorską twórczością.

I nadszedł ten moment. Franz otworzył drzwi i możemy zobaczyć Emily, silną i gotową by zabłysnąć na dużej scenie!

Jej solowy debiutancki album pojawi się na początku 2017 roku nakładem wytwórni BMG; promocję  artysty w Polsce wspiera Dream Music.

bmgPrzed tegorocznymi świętami, możemy usłyszeć Emily w singlu „#santaclara” – w polskich radiach od 5 grudnia 2016.

Singel #santaclara dostępny już w sprzedaży – kliknij TUTAJ

fot. (c) Florian Büttner/BMG, 2016