ZNAJDŹ NAS NA:

JAK ZOSTAĆ DAMĄ? NIEZWYKŁY PORADNIK DLA KOBIET
IRENA KAMIŃSKA-RADOMSKA, AGNIESZKA PROKOPOWICZ

Kim jest współczesna dama?

Ktoś powie, że w wieku XXI, czasie e-maili i SMS-ów, etykieta jest już nieaktualna. A jednak wciąż zdarzają się sytuacje, nawet w sieci, w których po prostu trzeba się umieć zachować! Odpowiednio przywitać, złożyć życzenia, dobrać pasujący do okoliczności prezent, wiedzieć, co mówić podczas rozmowy o pracę. Podobnie jest z modą.

Owszem, mini może się podobać, ale nie przystoi każdej kobiecie i nie w każdym miejscu. Współczesna dama powinna wiedzieć, jak poruszać się w meandrach najnowszych technologii, umieć swobodnie porozmawiać zarówno z pracownikiem, jak i szefem, odpowiednio zachować się na randce, przyjęciu weselnym czy w hotelu. 

Jak pozostać sobą w relacjach z mężczyzną, dziećmi i koleżankami? Jak dbać o siebie i pozwalać sobie na odrobinę przyjemności,nie wychodząc jednocześnie z roli damy? 

Oto przystępny i wyczerpujący przewodnik po świecie współczesnej etykiety.

Zasady savoir vivre’u przybliżają: ekspert etykiety, znana z programu TVN Projekt Lady – dr Irena Kamińska-Radomska, i ceniona dziennikarka, Agnieszka Prokopowicz.

 

ikr bw www

Dr Irena Kamińska-Radomska – wykładowca i trener; założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu, etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobywała w The Protocol School of Washington w Waszyngtonie – uzyskała tam certyfikat i międzynarodową licencję. Autorka wielu artykułów oraz książek: Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji, Kultura biznesu, normy i formy, Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce, Dress code dla kobiet (współautorka).

Gość/ekspert w licznych programach radiowych i telewizyjnych. Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz na Akademii im. Leona Koźmińskiego.

Dr Irena Kamińska-Radomska jest mentorką w najnowszym – hitowym programie stacji TVN Projekt Lady, który prowadzi Małgorzata Rozenek. Razem z Tatianą Mindewicz-Puacz zajmuje się edukacją 12 niegrzecznych dziewcząt w eksperymentalnej szkole w Pałacu w Radziejowicach. Po sukcesie I edycji, ruszyły już przygotowania do kolejnej serii programu.

ap www

Agnieszka Prokopowicz – znana i ceniona dziennikarka, z wykształcenia antropolog kultury. Aktualnie wicenaczelna magazynu GRAZIA.

Pracowała również w redakcjach takich magazynów jak Cinema, Film, Elle, Viva!, Pani oraz Sukces.

Wcześniej była związana m.in. z TVP 1 jako szefowa zespołu programu Kawa czy herbata?. Współtworzyła programy kulturalne: Kinematograf, Kinorozmówca i Weekendowy Magazyn Filmowy.

Wszystkie ilustracje w książce zostały narysowane przez jedna z najbardziej utalentowanych ilustratorek młodego pokolenia – Annę Halarewicz.

jak-zostac-szkic-ah-2

Anna Halarewicz, urodzona w 1983 r., absolwentka wydziału grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Współpracuje z najważniejszymi polskimi magazynami oraz tworzy ilustracje książkowe. Ma na swoim koncie publikacje w magazynach takich jak: Twój Styl, Viva!Moda, Wprost, Newsweek, Glamour, Harper’s Bazaar, Wysokie Obcasy, Fashion Magazine czy paryski OOB Magazine. Jej specjalnością jest ilustracja mody. Współpracowała m.in. z takimi brandami jak: Bizuu, Mohito, La Mania, Hexeline, Baileys, Dr Irena Eris, Gagamodels.

Kup teraz w naszym Dream Store

SZCZEGÓŁY
ISBN: 978-83-64460-43-2
Oprawa: twarda
Liczba stron: 224
Wydanie: Dream Books
Wymiary: 150x205