ZNAJDŹ NAS NA:

CURTIS WATERS Z SINGLEM „BETTER”

OPIS

„Better” pojawia się wraz z klipem! Obrazek dostępny pod LINKIEM

Utwór pochodzi z najnowszego albumu – „Pity Party”

Krążek dostępny TUTAJ

Zawiera m.in. viralowy hit Stunnin’ oraz Freckles

„Curtis Waters błyskawicznie stał się najpopularniejszym młodym artystą roku 2020!” – HypeBeast

„Zdecydowanie warty uwagi.” – Billboard

„Jego muzyka jest jak mieniąca się, sentymentalna popowa refleksja.” – GRAMMY.com

„Jeśli miłość jest grą – Curtis Waters wygrywa.” – Rolling Stone

Curtis Waters powraca dziś z oficjalnym klipem do singla „Better”, który pochodzi z jego debiutanckiego albumu – „Pity Party”! Obrazek został wyreżyserowany przez Logana Fieldsa, a nagrany Los Angeles. Utwór nawiązuje do równowagi mentalnej i umiejętności radzenia sobie z problemami wewnętrznymi. Jest to oda do zdrowia psychicznego!

Artysta opublikował również wideo do innego utworu – „Shoe Laces”. Klip został nagrany i wyreżyserowany wraz z utalentowanym filmowcem z Vancouver – Jovy Bergenem. Obrazek jest ukłonem w stronę animowanej serii bajek pt. Blue’s Clues i ukazuje, dlaczego Curtis jest jednym z najlepiej zapowiadających się muzyków na świecie!

Curtis Waters to artysta młodego pokolenia, pochodzący z Nepalu. Zajmuje się pisaniem tekstów, kompozycją oraz produkcją. Pomimo młodego wieku oraz tego, że jest dopiero u progu swojej muzycznej kariery, już zdobył ogromną popularność! Wszystko za sprawą singla „Stunnin’” który na samych platformach streamingowych zdobył aż 120 milionów odtworzeń! Curtis jest obecnie najszybciej rozwijającym się artystą na świecie. W 2020 roku wydał swój debiutancki album – „Pity Party”!

Curtis Waters

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl