ZNAJDŹ NAS NA:

DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ!

OPIS

Już 7 listopada do kin w całej Polsce trafi najnowsza komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego – „Dzień Dobry, Kocham Cię!”. W rolach głównych Barbara Kurdej-Szatan, Aleksy Komorowski, Łukasz Garlicki, Olga Bołądź oraz Maciej Musiał.

Tego samego dnia w sprzedaży cyfrowej pojawi się piosenka „Dzień Dobry, Kocham Cię!” w wykonaniu Libera oraz Basi Kurdej-Szatan.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z teledyskiem, który możecie obejrzeć poniżej. Szykuje się bardzo fajna komedia!

Szymon (Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.