ZNAJDŹ NAS NA:

UCIECZKA HRVY'A

OPIS

Dziś premiera singla „Runaway with it” HRVYa
Singel dostępny TUTAJ
Premierze „Runaway with it” towarzyszy nowy klip – dostępny TUTAJ

„HRVY to cały pakiet talentu.” – GQ
Wschodząca gwiazda” – MTV
„Jego kariera nabiera blasku” – Wonderland
„Obiecująca przyszłość” – 1883 Magazine
„Perfekcyjny Pop” – Notion

Na fali ostatniego przeboju „1 Day 2 Nights, HRVY powraca z nowym singlem „Runaway with it”. Wraz z premierą utworu, do sieci trafia nowy wideoklip, który wyreżyserował Jordan Rossi (Rankin Film Productions). Tym razem, HRVY zabiera nas za kulisy, w interaktywną podróż, pełną graficznych niespodzianek – klip dostępny TUTAJ

Wszyscy zwiastują, że nowy utwór HRVY’a z pewnością odniesie duży sukces i… przypomni nam legendarny hit z lat 90-tych Shanice „Love Your Smile”.
– Zawsze chciałem użyć sampla w jednej z moich piosenek, kiedy usłyszałem oryginalną wersję „I Love Your Smile” Shanice. – mówi o swoim nowym singlu „Runaway with it” HRVY. – Zakochałem się w tym „du du du doo duduooo!”! Trochę nostalgii dla starszych fanów i coś nowego dla młodszych. – dodaje.
„Runaway with it” to taneczny pop w najlepszym wydaniu i mocna nowa propozycja artysty, którego utwory odtworzono ponad 800 milionów razy na Spotify’u(!).Warto wspomnieć, że HRVY odniósł duży sukces w jednej z największych produkcji telewizyjnych w Wielkiej Brytanii „Strictly come dancing” – znanego w Polsce pod nazwą „Taniec z gwiazdami”; wraz ze swoją partnerką – Janette Manraray zostali finalistami.   To ekscytujący czas dla tego młodziutkiego, 22-letniego wokalisty z Kent. Kolejne single osiągają nie tylko fenomenalne „streamy” w sieci, ale również pną się na radiowych „chartach”! Do tego dochodzą jeszcze wyprzedane koncerty w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii.

Jego najbliższy występ „live” będziemy mogli zobaczyć w przyszłym tygodniu, 9 września,  w londyńskiej O2 Arena. HRVY wykona premierowo “Runaway with it” podczas gali The National Television Awards.  
Kolejne koncerty (w dużej części już wyprzedane!) to m.in. występy w Hammersmith Apollo i kultowym  londyńskim Palladium oraz udział w BBC Radio 1 Big Weekend,Capital FM Jingle Bell i Summertime Ball.
Podczas pandemii, HRVY przeniósł w kwietniu swój głowny koncert do Royal Albert Hall przyciągając w liczbie tysięcy wirtualną widownie z całego świata.

Czekam na swoją trasę już od ponad roku. Nie mogę się doczekać, aż zaprezentuję nową muzykę moim fanom, którzy wykazali się ogromną cierpliwością. – podkreśla HARVY.   Można chyba już zaryzykować stwierdzenie, że chłopak z Kent podbił świat!   Trasa koncertowa w Wielkiej Brytanii:
Październik:
17 niedziela                 GLASGOW, O2 Academy
18 poniedziałek           NEWCASTLE, University Students’ Union
20 środa                      DUBLIN, The Academy
21czwartek                  LEEDS, SU Beckett University Headingley Campus
24 niedziela                 LONDON, The Palladium
25 poniedziałek           LONDON, The Palladium
27 środa                      BRISTOL, Anson Rooms Bristol SU
28 czwartek                OXFORD, O2 Academy
29 piątek                     BIRMINGHAM, O2 Academy
31niedziela                  MANCHESTER, Academy
Więcej na: https://www.facebook.com/HRVY

Singel  „Runaway with it” dostępny w naszym serwisie singlowym – kliknij TUTAJ 


 Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl