ZNAJDŹ NAS NA:

GALA 20. LAT AUCHAN POLSKA

OPIS

Wczorajszy wieczór, 28.04.2016 r. mieliśmy przyjemność spędzić na Gali 20-lecia Auchan w Polsce na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Gwiazdą wieczoru, która zaśpiewała dla ponad 2’000 gości była francuska artystka Patricia Kaas; współproducentem gali była nasza firma, Dream Music.

Jako wydawcy ostatniego albumu Kaas było nam niezmiernie miło gościć ją w Polsce po 3 latach od jej ostatnich koncertów w Warszawie i Wrocławiu.

Patricia przygotowała na ten wieczór specjalny set swoich największych hitów, wśród których nie zabrakło oczywiście jej aranżacji utworów Edith Piaf. Dyskografię artystki zamyka (jak na razie!) album „Kaas Chante Piaf” (RWP/Dream Music, 2012).

Aktualnie Patricia przygotowuje nowy materiał, który być może ujrzy światło jeszcze w tym roku! Natomiast w przyszłym, piosenkarka wyruszy w trasę koncertową. Kto wie – może znowu pojawi się w naszym kraju? 🙂

Oprócz francuskiej gwiazdy na scenie wystąpiła Margaret, a jubileuszową galę poprowadził wspaniały duet: Marzena Rogalska i Maciej Miecznikowski.

Więcej zdjęć: https://www.dreammusic.pl/koncerty/gala-20-lat-auchan-w-polsce/