ZNAJDŹ NAS NA:

ALICE MERTON POWRACA Z SINGLEM „VERTIGO”

OPIS

Utwór trafia dziś do polskich radiostacji!

Artystka prezentuje także klip! Dostępny pod LINKIEM

„Vertigo” opisuje długą drogę prowadzącą od niepewności do osiągnięcia pełnej odwagi życiowej! Podkreśla także niepokój, który mimo wszystko wciąż powraca… Artystka zadaje sobie pytanie: „Dlaczego nie mogę po prostu odpuścić?”. Te sprzeczne myśli i emocje są nam wszystkim bardzo dobrze znane. Paradoksalnie, czasem mogą pomóc! To właśnie one zainspirowały Alice do skomponowania „Vertigo”, który jest potężnym indie-popowym hymnem, w którym dominują przesterowane gitary oraz krystaliczny głos artystki! Nowy singel bez wątpienia jest inwazją Alice… we własne emocje!

Alice Merton pochodzi z Frankfurtu nad Menem, urodziła się w 1993 roku. Studiowała kompozycję na Popakademie w Mannheim. Swojego menedżera poznała… na przystanku autobusowym, tak zaczęła się jej muzyczna historia. Osobliwe, gitarowe brzmienie, spójność kompozycyjna, przemyślane melodie, melancholijny lecz niezwykle dobitny wokal artystki, tworzą ogromny potencjał koncertowy! Mając za sobą ponad 300 występów na całym świecie, stała się najbardziej obiecującą artystką rockową, wciąż bijąc nowe rekordy na listach przebojów!

Debiutancki singel „No Roots” osiągnął globalny sukces i był streamowany ponad 245 milionów razy. Utwór osiągnął status Platyny w Niemczech, Francji, Austrii i Szwajcarii oraz w Polsce! Singel osiągnął również numer 1 na American Billboard Alternative  charts,  tym samym zdobywając ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych. Artystka ma na swoim koncie wydała debiutancki album „MINT”, na którym znalazły się takie hity jak „Lash Out”, „Why So Serious”, wspomiany „No Roots” oraz „Learn To Live” . Na swoim koncie ma również EP pt. „Mint + 4”.

https://www.alicemerton.com/

PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl