ZNAJDŹ NAS NA:

ALOE BLACC Z HISZPAŃSKĄ WERSJĄ SINGLA – „I DO”

OPIS

„I Do (Spanish version)” dostępy TUTAJ

Aloe Blacc – amerykański artysta R&B, producent, kompozytor oraz autor tekstów prezentuje hiszpańską wersję singla „I Do”, który dedykował swojej żonie – Maya’i Jupiter. Rodzice artysty pochodzą z Panamy. W poszukiwaniu lepszego życia przenieśli się do Kalifornii, gdzie dorastał Aloe. Od najmłodszych lat otoczony był dźwiękami muzyki latyno-amerykańskiej takiej jak merengue, cumbia czy salsa! Hiszpańska wersja „I Do” jest więc znamiennym hołdem, i powrotem do swoich muzycznych korzeni.

„Najpiękniejsze ballady miłosne jakie znam, zostały zaśpiewane właśnie po hiszpańsku! Tak naprawdę od dawna chciałem to zrobić. Mam nadzieję, że ta wersja przypadnie do gustu mojej rodzinie z Panamy.” – komentuje artysta.

Wraz z wydaniem debiutanckiego krążka – „Good Things”, Aloe Blacc otrzymał certyfikat Złotej Płyty w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii i Francji. Singel „I Need Dolar” okazał się wielkim przebojem, okrywając się złotem w Belgii, Danii i Szwajcarii, a w Niemczech platyną!

W roku 2013, wraz z legendarnym DJ-em – Avicii, zasłynął singlem „Wake Me Up”, który niemal od razu stał się światowym hitem i uplasował się na szczytach list przebojów w 31 krajach(!), także w Polsce. W 2015 roku jego trzeci autorski album „Lift Your Spirit” był nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best R&B Album

aloeblacc.com

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce Dream Music: www.dreammusic.pl