MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

BRYAN ADAMS

OPIS

Znany na całym świecie ze swojego charakterystycznie brzmiącego rocka i wspaniałych ballad, Bryan Adams to prawdziwa  ikona muzyczna od prawie czterech dekad. Solową karierę rozpoczął od debiutanckiego albumu „Brian Adams” w lutym 1980 roku, wydanym przez A&M Records. Jego czwarty krążek „Reckless” dotarł na pierwsze miejsce list w USA, sprzedając się w pięciu milionach egzemplarzach w samych Stanach, a na całym świecie w liczbie trzech milionów.

Utwory Bryana Adamsa osiągnęły  miejsce #1 na listach przebojów w ponad 40 krajach. Artysta ma na swoim koncie liczne nagrody Juno, 3 Oscary, 5 nominacji do Złotych Globów, nagrody Grammy, liczne nagrody muzyczne, filmowe i telewizyjne. W 2018 roku Bryan Adams wraz z wieloletnim współpracownikiem Jimem Vallancem skomponowali muzykę do musicalu : „Pretty Woman”, który nadal jest grany na Broadwayu. Bez wątpienia Bryan jest jednym z najlepszych światowych wokalistów rockowych naszych czasów.

Na marzec 2022 roku została zaplanowana premiera nowego krążka „So happy it hurts”. Album będzie dostępny na wszystkich platformach cyfrowych, a także w różnych formatach, w tym standardowym CD, deluxe oraz z książką w twardej oprawie i winylem. Będzie dostępny również ekskluzywny kolorowy winyl i limitowany box z płytę deluxe, winylem i książką w twardej oprawie oraz z podpisanym zdjęciem.

Nowy albumu dostępny już w przed-sprzedaży – TUTAJ

www.bryanadams.com
Official | Facebook | Twitter | Instagram | YouTube

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl