MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

CHRISTINA AGUILERA

OPIS

Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka oraz… znawczyni perfum. Osobowość nie tylko sceniczna. Nie istotne za co zabiera się Christina Aguilera. Cokolwiek to jest, zawsze daje z siebie 100%! Jest jedną z najbardziej utalentowanych artystek ostatniej dekady. Sprzedała ponad 25 milionów albumów na całym świecie, jej cztery single wylądowały na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100, zdobyła cztery nagrody Grammy i Latin Grammy Award, a także dwie nagrody TOP 5 Albums w Stanach Zjednoczonych. Współpracowała z innymi świetnymi artystami, takimi jak Herbie Hancock, Andrea Bocelli, Sean „Diddy” Combs oraz Tony Bennett.

Obecnie, artystka znów połączyła siły z docenionym, amerykańskim duetem – A Great Big World a 24 listopada 2019 roku muzycy wystąpili wspólnie na AMAs 2019 American Music Awards

Wywiad z Christiną Aguilerą dostępny TUTAJ

„Wierzę, że wszystko co dzieje się wokół nas, ma jakiś powód, dopiero po pewnym czasie możemy go poznać i zrozumieć.” – komentuje artystka.

„Występując ponownie AMAs 2019 American Music Awards, byliśmy zdenerwowani,
a zarazem bardzo podekscytowani. Cieszyliśmy się, ponieważ to było jak powrót do domu, jednocześnie czując, że przekraczamy pewien próg i znajdujemy się w zupełnie innym miejscu naszej kariery.” – wspominają muzycy.

„Fall On Me”, popularna ballada autorstwa Chada Vaccarino oraz Iana Axela, jest kolejnym utworem, nagranym w wyniku współpracy z A Great Big World. Poprzedni singel, „Say Something” stał się wielkim hitem na skalę światową. Okryty platyną w siedmiu krajach, znalazł się również w wielu prestiżowych zestawieniach np. #16 na liście Billboard Hot 100! Utwór otrzymał również nagrodę Grammy w 2015 roku, w kategorii „Best Pop Duo/Group Performance”. Popularność „Say Something” wciąż rośnie, bowiem ilość streamów w serwisie Spotify przekroczyła 551 milionów!

Aktualnie, Christina Aguilera pracuje nad nowym materiałem który ukaże się już wkrótce.

 christinaaguilera.com

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com

 Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

 PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl