MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

GORDON HASKELL

OPIS

Po 37 latach ciężkiej pracy jako wykonawca i autor, Gordon Haskell w końcu przebił się w 2001 z utworem „How Wonderful You Are”, docierając do #2 na brytyjskiej liście przebojów oraz wielu innych listach w całej Europie.

W  2002 jego album „Harry’s Bar” and „Shadows on the Wall?” znalazły się na #2 i #44 notowania najczęściej kupowanych płyt w Wielkiej Brytanii oraz na „topkach” sprzedaży  w Niemczech, Francji, Finlandii, Holandii i Polsce!  Oba krążki zdobyły status Złotej Płyty, przekraczając sprzedaż 400’000 egzemplarzy!

Od tego czasu, Gordon wciąż pojawia się z koncertami i nagrywa w całej Europie, wyruszając ze swojego spokojnego domu w Grecji.  Gordon często określany jest jako znakomite połączenie Billa Withersa oraz Jamesa Taylora z domieszką J.J Cale’a, ale – co trzeba wyraźnie zaznaczyć –  zawsze w swoim, niepowtarzalny stylu, którym zachwyca publiczność od lat.

Obecnie pracuje nad swoim nowym albumem, który zapowiada singiel „IT’S ME AND YOU AND THEM AND US (IS THERE ANYONE THERE?)”( © Gordon Haskell, 2018).

 PR & marketing: Dream Music (www.dreammusic.pl)