MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

HRVY

OPIS

„HRVY to cały pakiet talentu.” – GQ
Wschodząca gwiazda” – MTV
„Jego kariera nabiera blasku” – Wonderland
„Obiecująca przyszłość” – 1883 Magazine
„Perfekcyjny Pop” – Notion

HRVY to tak naprawdę Harvey Leigh Cantwell. Urodził się w angielskim Kent, a w przeszłości był skupiony na karierze telewizyjnej – współprowadził siódmy sezon programu Friday Download na kanale CBBC należącym do stacji BBC. Na scenie muzycznej zadebiutował EP-ką pt. „Holiday”, a jego singel – „Phobia” od razu stał się przebojem.

Warto wspomnieć, że HRVY odniósł również duży sukces w jednej z największych produkcji telewizyjnych w Wielkiej Brytanii „Strictly come dancing” – znanego w Polsce pod nazwą „Taniec z gwiazdami”; wraz ze swoją partnerką – Janette Manraray zostali finalistami.

3 września 2021 wydał swój kolejny hitowy singel „Runaway with it”, wysamplowanym fragmentem legendarnego hitu z lat 90-tych – Shanice „Love Your Smile”.

– Zawsze chciałem użyć sampla w jednej z moich piosenek, kiedy usłyszałem oryginalną wersję „I Love Your Smile” Shanice. – mówi o swoim nowym singlu „Runaway with it” HRVY. – Zakochałem się w tym „du du du doo duduooo!”! Trochę nostalgii dla starszych fanów i coś nowego dla młodszych. – dodaje. „Runaway with it” to taneczny pop w najlepszym wydaniu i mocna nowa propozycja artysty, którego utwory odtworzono już ponad 800 milionów razy na Spotify’u(!).

„Runaway with it” i inne single dostępny w naszym serwisie singlowym – kliknij TUTAJ

Więcej na: https://www.facebook.com/HRVY

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl