MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

KAMILLE

OPIS

 

Kamille (Camille Purcell) osiągnęła wielki sukces jako songwriter, tworząc hity razem z Little Mix, Mabel czy z Stormzy. Zdominowała brytyjski rynek muzyczny jako jedna z niewielu kobiet.

Od dziecka była ambitna i wytrwała. Wierzyła, że dzięki ciężkiej pracy może spełnić swoje marzenia. Fascynowała się nie tylko brzmieniem piosenek, ale także jak zostały wyprodukowane. Kamille napisała 5 utworów m.in. „Shout Out to My Ex”, które stały się hitem #1 w UK.  Otrzymała nagrodę BRIT, BMI, ASCAP oraz A&M Awards w kategorii Songwrite of the Year in 2018.

Głównym tematem w twórczości Kamille są emocje oraz miłosne rozterki. Artystka przedstawia początki związku, gdzie uczucia wymykają się spod kontroli.

Kamille, podczas swej niedługiej kariery, zdążyła skomponować wiele klasowych utworów, dla czołowych artystów popowych, oraz zanotować 6 milionów streamów na Spotify oraz Youtube! Zapowiedziała nową EP-kę, która ukaże się na początku przyszłego roku. Kamille w tym celu założyła nawet własną wytwórnię – Pure Cut Records!

www.facebook.com/KamilleOfficial  

 

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com 

Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl 

PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl