MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

LÉON

OPIS

Postać tajemnicza, nieoczywista, jest połączeniem klimatu nowoczesnej Europy i amerykańskiego Los Angeles z lat 60- tych. Szwedzka artystka LÉON jest niczym postać z filmu Quentina Tarantino. Delikatna lecz dominująca. Zachowawcza ale charyztmatyczna. Wyrafinowana, chociaż działa instynktownie. Oto właśnie szwedzka artystka LÉON!

„You and I” to kolejny track szwedzkiej wokalistki, zapowiadający nowy album, który ukaże się 1 marca 2019. Po sukcesie jakim okazał się utwór „Baby Don’t Talk” czy późniejszy „Falling”, artystka ugruntowała na dobre swoje miejsce wśród popowych autorów. Wszystkie 3 single są esencją tego, co usłyszymy w czwartym już longplayu LÉON .

Nowy album to niezależna produkcja tej szwedzkiej wokalistki. Jak sama podkreśla, pełna swoboda przy pracy nad kolejnym krażkiem, pozwoliła jej, jako kompozytorce, na bezkompromisowy i szczery materiał. Celem LÉON jest komponowanie muzyki, która zmusza nas do myślenia, wywołuje reakcję. „Chcę aby ludzie słuchając mojej twórczości, reagowali” – podkreśla „Ten album to coś, co od zawsze miałam w głowie, lecz było ukryte, aż do dziś. Jest to inne, lecz przełomowe”.

https://www.youtube.com/watch?v=jrlMaRdM4wI&feature=youtu.be

30.03.2019. LÉON ruszyła w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. 

http://www.itsleonleon.com/

Wydawca BMG: www.bmg.com

Dystrybucja w PolsceWarner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w PolsceDream Music: www.dreammusic.pl