MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

LUKE EVANS

OPIS

Luke Evans zawsze wykazywał ogromny talent wokalny. Urodzony w Walii artysta, porzucił szkołę w wieku 16-stu lat, i wyjechał do Cardiff, aby tam studiować śpiew. Po wygraniu stypendium, przeniósł się do uznanej szkoły teatralnej – London Studio Centre. Po ukończeniu jej w roku 2000, rozpoczął wielką, aktorską karierę. Grał w wielu wysokobudżetowych, popularnych produkcjach, takich jak: „Robin Hood”, „Szybcy i Wściekli”, „Starcie Tytanów”, „Hobbit: Pustkowie Smauga”, „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” czy „Dracula: Historia Nieznana” oraz wiele innych.

W 2017 roku, Luke Evans zaprezentował światu swoje wokalne umiejętności, występując wraz z Emmą Watson w filmie „Piękna i Bestia”. Wcielając się w rolę złoczyńcy Gastona, zdobył ponad 100 milionów streamów, dzięki piosence pt. „Gaston”.

Obecnie Luke Evans koncentruje się na pracy przy swoim debiutanckim albumie, aby uczynić karierę muzyczną równie niezwykłą! 22 listopada 2019 roku ukaże się jego debiutancki krążek „At Last”!

„At Last” to starannie wyselekcjonowany zbiór legendarnych kompozycji, najznamienitszych artystów naszej epoki! Na trackliście debiutanckiego albumu pojawiły się U2„With Or Without You”, „First Time Ever I Saw Your Face” – znany z wykonań George’a Michaela, czy Roberty Flack, „If I Could Turn Back Time” amerykańskiej gwiazdy – Cher czy „Love is a Battlefield” Pat Benatar.

 Nowy longplay powstawał w 2019 r. w studiu Sarm Studios w Londynie. Luke pracował z Królewską Orkiestrą Filharmoniczną, producentem Steve’em Andersonem (znanym ze współpracy z Pet Shop Boys, Kylie Minogue, Britney Spears, Take That) oraz z docenionym kompozytorem i aranżerem Cliffem Mastersonem (znanym ze współpracy z Kylie Minogue, Michaelem McDonaldem czy Emeli Sandé).

Tracklista „At Last”:

 1. Love Is a Battlefield
 2. First Time Ever I Saw Your Face
 3. If I Could Turn Back Time
 4. Changing
 5. With or Without You
 6. I’m Kissing You
 7. Show Me Heaven
 8. At Last
 9. Always Remember Us This Way
 10. Say You Love Me
 11. Faith’s Song
 12. Bring Him Home

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

 PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl