MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

MONO MIND

OPIS

Oryginalnie Mono Mind miało być „laboratorium muzycznym”, w którym wszystko jest możliwe. Eksperyment rozpoczął się w Szwecji. Grupa szybko postanowiła ujawnić swoje doświadczenia i zadebiutowała jako zespół z singlem „Save Me A Place”. Producenci, z którymi współpracują, rozsypani są po całym świecie. Dzięki temu łatwo mieszają różne style; inspirację czerpią z różnych nurtów muzycznych z hypem na muzykę pop lat 90-tych, elektronikę czy ambient. Credo Mono Mind to bycie oryginalnym i otwartym na wszystkie dźwięki!

Pierwszy singel „Save Me A Place” odniósł niezwykły sukces w Stanach Zjednoczonych! Utwór trafił na #1 miejsca głównych list przebojów, w tym m.in. w iTunes i Amazon Electronic!

„To jedna z tych piosenek, o których nie masz pojęcia skąd się wzięła, ale cieszysz się, że ją usłyszałeś. Nigdy nie traci na swojej oryginalności, nie sposób jej zapomnieć. Myślę, że to świetny kawałek  na after-party. Jeśli ten singiel jest muzycznym kierunkiem, w którym idzie ten zespół, to wszyscy powinni mieć ich na oku i oczekiwać kolejnych utworów.” – Mike Popadines z Music Choice Dance

Więcej usłyszymy już wkrótce…