MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

RICK ASTLEY

OPIS

NOWY SINGIEL!

Premiera radiowa w Polsce 8 czerwca 2018

„Beautiful Life” to pierwszy singel Ricka Astleya i tytułowy utwór z jego nowego albumu! Napisany i wyprodukowany przez samego Ricka, który zagrał również sam na każdym instrumencie! „Beautiful Life” to letnie dźwięki, gwarantujące – jak zapewnia sam artysta – „uśmiech na każdej twarzy!”. 

Dwa lata temu Rick wydał album „50” – niezwykły powrót solisty, którego pamiętamy przede wszystkim z hitów lat 80-tych, takich jak: „Never Gonna Give You Up” czy „Together Forever” i… przez kilka tygodni krążek nie schodził z #1 na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii!!!

Sprzedaż albumu „50” przekroczyła 300’000 egzemplarzy! Był to jeden z najlepiej sprzedających się krążków na Wyspach w 2016!

Za sukcesem albumu poszły wysprzedane koncerty. W ubiegłym roku, Rick sprzedał ponad 100’000 biletów!

Teraz powraca z jeszcze lepszym albumem, zawierającym – jak sam zaznacza – „12 ponadczasowych utworów, z których każdy jest małym klejnotem!”. „W wirze tego całego szaleństwa, po prostu wróciłem do mojego małego domowego studia i zacząłem robić to, co najbardziej lubię!” – przyznaje Rick. „Tak, to było trochę jak ucieczka. Nagrywałem kawałek za kawałkiem i nim się obejrzałem, miałem cały nowy album gotowy!”

Czy nowy album „Beautiful Life” przebije sukces albumu „50”? Przekonamy się już niedługo! Tym razem album trafi do Polski!

Premiera nowej płyty „Beautiful Life” Ricka Astleya – 20 lipca 2018!