MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

SIMPLE CREATURES

OPIS

Simple Creatures to Mark Hoppus (blink-182) oraz Alex Gaskarth (All Time Low). Wynikiem ich współpracy jest debiutancki singel  „Drug”. Został skomponowany z producentem, a zarazem przyjacielem- Zakkiem Cervini (blink- 182, Yungblud, All Time Low, 5SOSS) Utwór dostępny pod LINKIEM.

Hoppus i Gaskarth to wieloletni muzyczni przyjaciele. Projekt Simple Creatures narodził się podczas przestoju artystycznego zespołów blink- 182 oraz All Time Low, w których obaj pełnią rol frontmanów. Muzycy postanowili razem stworzyć muzykę, która będzie odbiegać stylistycznie i wyrazowo od poprzednich kompozycji.

„’Drug’ to utwór którego zadaniem jest wprowadzenie słuchaczy w klimat Simple Creatures, właśnie dlatego zdecydowaliśmy się uczynić go pierwszym singlem. Opowiada on o byciu niszczonym przez rzeczy które kochamy. Uwielbiam roziskrzone brzmienie gitar połączone z agresywnymi bębnami.”
– komentuje Hoppus.

„’Drug’ opisuje to czego pragniemy najbardziej, dążymy do tego za wszelką cenę, jednocześnie wiedząc że jest to dla nas szkodliwe… Później nie można już przestać. W studiu od razu poczuliśmy, że jest to najlepszy utwór, który definiuje Simple Creatures. Jest mroczny, bezkompromisowy, nawiązuje do wspólnego dla nas brzmienia, w którym muzycznie dojrzewaliśmy, lecz jednak jest czymś zupełnie nowym.”- wspomina Gaskarth.

Debiutancka EP-ka Simple Creatures ukaże się w marcu 2019

Wydawca – BMG: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl