MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

TALOS

OPIS

Eoin French – irlandzki muzyk znany jako Talos, 8 lutego 2019 r. wydał kolejny album – „Far Out Dust”. Z okazji premiery nowego krążka ukazał się singel o tej samej nazwie „Far Out Dust”. Utwór dostępny pod LINKIEM

„Esencją „Far Out Dust” jest poczucie, gdy pozornie nie związane ze sobą doświadczenia, składają się w jedną uporządkowaną całość. Moment, kiedy czuję że nabierają sensu.”- wspomina Talos.

Dwa poprzednie single „The Light Upon Us” oraz „See Me” od momentu premiery pojawiły się na listach przebojów takich jak: New Music Friday UK, Chill Vibes, Sad Indie.

„Far Out Dust” to połączenie organicznych i elektronicznych brzmień, będących swojego rodzaju zmysłem do poszukiwania cudów. Album nagrywany był na całym świecie. Nowy Jork, Los Angeles, Londyn, Dublin, Cork i Rejkjawik, oto miejsca w których powstawała płyta. „Wild Alee”– doceniony debiutancki utwór artysty, był opowieścią o samotności i izolacji. „Far Out Dust” jest zaś nową podróżą, odznaczającą się siłą i komfortem w stosunku do życiowych doświadczeń. W rezultacie powstają ambitne kompozycje, aranżowane z pełnym studyjnym zaangażowaniem, mimo iż opowiadają często o niepewności i żalu.

French pracował nad materiałem ze swoim stałym producentem Rossem Dowlingiem (James Vincent McMorrow, Bell X1). W pracy nad nowym krążkiem udział brali także: Doug Schadt (Maggie Rogers, Wet), Valgeir Sigurðsson (Sigur Ros, Feist) i Damian Taylor (Bjork, Arcade Fire). Końcową fazą pracy – masteringiem zajął się Emily Lazar (Coldplay, Angel Olsen).

 

Album „Far Out Dust” dostępny w sprzedaży tutaj

Bilety na koncert dostępne pod LINKIEM

http://www.thisistalos.com/

________________________________________________________________________

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl