ZNAJDŹ NAS NA:

STEFSKI & HUTCH

OPIS

Stefski & Hutch to prawdziwa harmonia pomysłów i dźwięków, w której muzyka alternatywna łączy się z klasycznym pop-rockiem; sporo w kompozycjach melodii i harmonii wokalnych jak i ciekawych gitarowych pomysłów. Stefski – wokalista i autor-kompozytor piosenek, razem z Hutchem – kompozytorem, gitarzystą, aranżerem i producentem muzycznym, stworzyli oryginalny i niebanalny duet! Nie bez znaczenia jest francuskie pochodzenie wokalisty zespołu. W utworach Stefski & Hutch widać wyraźnie wpływ muzyki znad Sekwany. Jak przyznaje sam Stefski, część ich utworów powstała w Paryżu.

Obecnie, zespół pracuje nad ukończeniem pierwszej, debiutanckiej EPki, z której pochodzi pierwszy singel „Kip it together”.

Warto wspomnieć, że Stefski & Hutch biorą udział w tegorocznej akcji French Touch; na specjalnej kompilacji muzycznej, znalazła się autorska interpretacja w wersji francuskiej, jednej z dobrze znanych piosenek polskiego artysty. Składanka „French Touch” (Universal/Magic Records) dostępna jest w sprzedaży od 16 września 2016.

Koncerty – kontakt (Dream Music): koncerty@dreammusic.pl