ZNAJDŹ NAS NA:

KSIĘŻNICZKA PO PRZEJŚCIACH. NIE TYLKO O GWIEZDNYCH WOJNACH
CARRIE FISHER

Bestseller!

„No i jak, ruszacie ze mną w podróż? Rozpoczęliśmy ponuro od śmierci, a teraz zrobimy trzy kroki do tyłu, przez pogotowie ratunkowe (gdzie mnie dobrze znają), aferę Watergate, wojnę w Wietnamie, aż do chwili narodzin. Moich narodzin.
Urodziłam się 21 października 1956 roku. Czyli jestem dosyć stara – pół wieku z kawałkiem. Urodziłam się w Burbank w Kalifornii w rodzinie prostych ludzi. Mocno związanych z ziemią. Nie, wróć! Tak naprawdę mój ojciec był popularnym piosenkarzem. A chcesz się dowiedzieć czegoś sensacyjnego? Moja matka była gwiazdą filmową. Ikoną kina. Ikoną gejów – przecież zabiera się ze sobą status gwiazdy wszędzie, gdzie to tylko możliwe. On nazywał się Eddie Fisher, a ona Debbie Reynolds.”

O szalonym dzieciństwie, Paulu Simonie, wzlotach i upadkach, depresji oraz kolorowym (a czasem bardzo czarno-białym) Hollywood opowiada Carrie Fisher, niezapomniana księżniczka Leia, kobieta, która jak nikt inny poznała Fabrykę Snów. A opowiada tak smakowicie, że nie zechcecie się od jej opowieści oderwać!

Książka jest bestsellerem New York Timesa!

HBO – trailer „Wishful drinking”

Kup teraz w naszym DREAM STORE

SZCZEGÓŁY
ISBN: 978-83-64460-39-5
Oprawa: miękka
Liczba stron: 208
Wydanie: Dream Books
Wymiary: 140x205