ZNAJDŹ NAS NA:

TAYLOR SWIFT - TAKA JAK TY!
CHAZ NEWKEY-BURDEN

Trudno uwierzyć, że ta 25-letnia dziewczyna z małej miejscowości Reading w Pensylwanii ma już na koncie kilka nagród Grammy i ponad 25 milionów sprzedanych płyt, a to dopiero początek kariery! W wieku 10 lat zaczęła pisać piosenki, które wykonywała na lokalnych festiwalach. Rodzice planowali, co prawda inną przyszłość dla córki – liczyli na to, że przejmie po nich świetnie prosperującą rodzinną firmę The Swift Group, zajmującą się doradztwem inwestycyjnym. Bankowość nie była jej jednak pisana. Szybko okazało się, że muzyczne fascynacje małej Taylor przeradzają się w poważny business. Swift zdobywała coraz większy rozgłos, zgarniała coraz więcej nagród, by jako nastolatka zostać okrzykniętą przez prestiżowy magazyn „New Yorker” największą gwiazdą pop na świecie! 


Książka opowiada historię Taylor Swift, zwyczajnej nastolatki, która dzięki swojemu niezwykłemu  talentowi  i  ogromnej  determinacji  wspięła  się  na  sam szczyt.  Podobnie jak w tekstach jej piosenek, znajdziecie tu opowieść o prywatnym życiu Taylor, dorastaniu, związkach z facetami i o tym, jak sobie radzić w obliczu tak wielkiego sukcesu.


Publikacja zawiera kilkadziesiąt, wykonanych na przestrzeni wielu lat, zdjęć Taylor. Poznajcie historię dziewczyny, która miała być doradcą finansowym, a stała się… megagwiazdą!

Kup teraz w Dream Store

 

 

 

SZCZEGÓŁY
ISBN: 978-83-64460-25-8
Oprawa: miękka
Liczba stron: 304
Wydanie: Dream Books
Wymiary: 160x230