ZNAJDŹ NAS NA:

CURTIS WATERS PUBLIKUJE KOLEJNY SINGEL – „FRECKLES”

OPIS

Artysta prezentuje także klip, dostępny TUTAJ

„Freckles” trafia dziś do stacji radiowych w Polsce!

Viralowy hit „Stunnin’ ft Harm Franklin” wciąż podbija internet! Track osiąga zawrotną liczbę 4 milionów streamów dziennie!

Premiera albumu „Pity Party” odbędzie się 9 października

„Freckles skomponowałem po spotkaniu z przyjaciółką z dawnych lat… w szpitalu psychiatrycznym.” – ujawnia artysta. „Opowiedziała mi o wszystkich szalonych rzeczach, które ją spotkały. Najbardziej zdziwiło mnie to, że mimo choroby wciąż wyglądała na szczęśliwą. Opowiadała mi także o swoich planach zawodowych i życiowych. Była pełna nadziei! Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Wróciłem więc do domu i zacząłem pracę nad nowym utworem. Tak powstał singel Freckles.” – wspomina                Curtis. 

Curtis Waters to artysta młodego pokolenia, pochodzący z Nepalu. Zajmuje się pisaniem tekstów, kompozycją oraz produkcją. Pomimo młodego wieku oraz tego, że jest dopiero u progu swojej muzycznej kariery, już zdobył ogromną popularność! Wszystko za sprawą singla „Stunnin’” który na samych platformach streamingowych zdobył aż 120 milionów odtworzeń! Curtis jest obecnie najszybciej rozwijającym się artystą na świecie. Warto zaznaczyć że wydał dopiero jeden album – „PROM NIGHT” w 2018 roku.

Curtis Waters

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl