ZNAJDŹ NAS NA:

DIDO POWRACA!

OPIS

Dido powraca ze swoim nowym albumem, pierwszym od 5 lat! Longplay zatytułowany „Still On My Mind” pojawi się 8 marca 2019 nakładem wytwórni BMG.

Razem z ogłoszeniem nowego albumu, autroka multiplatynowych albumuów „No Angel” oraz „Life For Rent” potwierdziła swoją pierwszą od 15 lat trasę koncertową! Na żywo zabrzmią nie tylko utwory z nowego albumu, ale również mega-hity „Thank You”, „Here With Me”, „White Flag” i „Life For Rent”.

Tournee Dido, złożone z 27 koncertów, rozpocznie się 5 maja w Pradze i obejmować będzie m.in. Mediolan, Paryż, Brukselę, Londyn; dokładne  daty europejskiej części trasy dostępne na oficjalnej stronie wokalistki: https://www.didomusic.com/.

„Still On My Mind” jest pierwszym od 5 lat studyjnym albumem Dido. Całość nagrana i napisana w Anglii. Nowy krążek ponownie jest owocem współpracy Dido z jej bratem i współproducenetem poprzednich bestsellerowych albumów (założycielem Faithless) Rollo Armstrongiem.

Wokalistka opisuje tworzenie tego albumu jako „absolutnie magiczne doświadczenie”. „To było proste. Chciałam tylko byśmy nagrali razem kolejny album.” – wspomina  – „Było to tak łatwe i naturalne. Wszystkie wokale nagrałam na kanapie, a większość zarejestrowaliśmy w domu!”

„Still On My Mind” zapowiada się albumem, na którym Dido pokaże się w różnych odsłonach, począwszy od – jej ulubionego – hip hopu, po folkowe dźwięki. Cała płyta to zmysłowa mieszanka stylów i gatunków; Dido nie ucieka również od elektroniki i dancowych rytmów.

Pierwszym zwiastunem-utworem jest „Hurricanes”. Od pierwszych kilku nut tego mocnego singla, słuchać, że głos Dido nigdy nie brzmiał lepiej.  Szybko uświadamiasz sobie, jak bardzo tęskniliśmy za tym dźwiękiem…

Ze sprzedażą ponad 40 milionów albumów na całym świecie, Dido jest jednym z najlepiej sprzedających się brytyjskich artystów w historii! Zarówno „No Angel”, jak i jego kontynuacja z 2003 roku, „Life For Rent”, wciąż należą do najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów w Wielkiej Brytanii.

Pre-order albumu dostępny pod linkiem: https://dido.lnk.to/MyMindnq

Wydawca – BMG: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl

 

https://dido.lnk.to/MyMindFA