ZNAJDŹ NAS NA:

DIDO W POLSCE

OPIS

W ramach jesiennej trasy koncertowej, Dido wystąpi w poznańskiej Sali Ziemi MTP 16 listopada! Bilety dostępne TUTAJ  

Artystka wydała również nowy singel„Just Because” to oficjalna produkcja reedycji albumu „Still On M Mind”, która zawiera również takie hity jak „Thank You” i „White Flag” w akustycznych aranżacjach, oraz zupełnie nowy track  „This Is Love”.

Repack albumu dostępny TUTAJ

Rok 2019 jest dla Dido wyjątkowy. Wraz z wydaniem piątego albumu studyjnego „Still On My Mind”, artystka ponownie znalazła się na szczycie list sprzedaży w Wielkiej Brytanii, oraz zapoczątkowała swoją długo wyczekiwaną trasę koncertową.

„To jest prosty utwór, motywujący do bycia sobą. Spędziłam dużo czasu na próbach dopasowania się do otoczenia, tak aby żyć zgodnie z narzuconym porządkiem. Te próby i tak kończyły się porażką. Bądź po prostu sobą i nie bój się wyjść poza utarty schemat!” – komentuje artystka.

„Still On My Mind” to 5 studyjny album Dido. Całość została skomponowana i nagrana w Anglii. Nowy krążek ponownie jest owocem współpracy Dido i jej brata – współproducenta poprzednich bestsellerowych albumów (założyciela Faithless) Rollo Armstronga.

Wokalistka opisuje tworzenie tego albumu jako „absolutnie magiczne doświadczenie”. „To było proste. Chciałam tylko byśmy nagrali razem kolejny album.” – wspomina  – „Było to tak łatwe
i naturalne. Wszystkie wokale nagrałam na kanapie, a większość tracków zarejestrowaliśmy
w domu!”

Ponad 40 milionów sprzedanych płyt na całym świecie, czyni Dido najlepiej sprzedającą się artystką z Wielkiej Brytanii. Albumy „No Angel” oraz „Life For Rent”, są wciąż najchętniej kupowanymi krążkami w historii Wielkiej Brytanii a nowy album „Still On My Mind” błyskawicznie dołączył do tego grona plasując się w TOP3 oficjalnej listy sprzedaży UK Official Sales Chart!

WWW.DIDOMUSIC.COM

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce Dream Music: www.dreammusic.pl