ZNAJDŹ NAS NA:

GARBAGE Z NOWYM SINGLEM – „WOLVES”!

OPIS

Album pt. „No Gods No Masters” ukaże się 11 czerwca br.!
Krążek dostępny już w przed-sprzedaży pod LINKIEM.
Singel „Wolves” dostępny TUTAJ

„Ten utwór przypomina mi jaka byłam dawno temu… kiedy moja osobowość miała dwa oblicza. Jestem pewna, że zraniłam w swoim życiu wiele osób, zarówno świadomie jak bez takich intencji. Kiedy jest się młodą osobą, w tzw. ‘trybie przetrwania’ można nie zdawać sobie sprawy z tego, jak łatwo kogoś zranić… Jest się wtedy jak mały grzechotnik, który nie ma pojęcia, jak silny jest jego jad. Ma za to moc zabijania i dobrze się bawi…” – wspomina wokalistka Garbage, Shirley Manson.
„To będzie już nasz siódmy album. Numerologia związana z numerem siedem, wpłynęła znacząco na DNA tej płyty: siedem cnót, siedem smutków i siedem grzechów głównych” – dodaje. „Nowa płyta jest próbą zrozumienia tego cholernie zwariowanego świata i tym, co ostatnio czuliśmy jako artyści. Musieliśmy nagrać ją właśnie teraz.”.
Krążek „No Gods No Masters” został wyprodukowany przez wieloletniego współpracownika Garbage – Billy’ego Busha. Prace nad tym albumem rozpoczęły się już latem roku 2018. Materiał został skomponowany w ciągu dwóch tygodni jamowania i eksperymentowania w domu należącym do krewnych Steve’a Markera – gitarzysty i współzałożyciela Garbage. Demo nagrane podczas tej sesji zostało opracowane ponownie dopiero po dwóch latach. Tak właśnie powstał nowy krążek.
 
Tracklista „No Gods No Masters”: 1.           The Men Who Rule the World
2.           The Creeps
3.           Uncomfortably Me
4.           Wolves
5.           Waiting for God
6.           Godhead
7.           Anonymous XXX
8.           A Woman Destroyed
9.           Flipping the Bird
10.        No Gods No Masters
11.        This City Will Kill You

Wydawca – BMG: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl