ZNAJDŹ NAS NA:

HRVY WŚRÓD GWIAZD!

OPIS

HRVY z singlem „Talking To The Stars” zapowiadającym nową EP – dostępny TUTAJ
Mini-album „Views From The 23. Floor” ukaże się w 23. urodziny wokalisty – 28 stycznia 2022! – przedsprzedaż TUTAJ


Po wydaniu singli „1 Day 2 Nights” i „Runaway With It” w tym roku, HRVY planuje wydanie 4-utworowej EP-ki, która planowana jest na 23. urodziny młodego wokalisty z Kent (28 stycznia 2022), zatytułowanej „Views From The 23. Floor”.
Mini-album to podsumowanie jego dotychczasowej drogi artystycznej. – Chce pokazać jak dojrzałem, nie tylko jako artysta, ale również jako człowiek – dodaje.
Motywem przewodnim całej EPki są… hotelowe pokoje w wieżowcach w jego ulubionych miastach, w których mieszkał podczas swojej intensywnej trasy koncertowej i promocyjnej. Na marginesie, mamy nadzieję, że na tej liście znalazła się również Warszawa, którą odwiedził w ramach występu w półfinale „You Can Dance. Nowa Generacja” 21 listopada br. – krótki film z pobytu wokalisty w stolicy Polski dostępny TUTAJ.
 

HRVY podkreśla, że premierze mini-albumu „Views From The 23. Floor”, towarzyszyć będzie mnóstwo nowych i niepublikowanych materiałów, które pojawią się na jego kanałach społecznościowych; wszystkie w temacie „około-hotelowym”.  HRVY wcielał się będzie w różne postacie. Ma być gońcem hotelowym, sprzątaczem, barmanem i…  to tajemnica – będą jeszcze niespodzianki! Czekamy!

Wszystkie single HRVYa dostępne w naszym serwisie singlowym Dream Music – TUTAJ

***

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl