ZNAJDŹ NAS NA:

„INVISIBLE” CZYLI DURAN DURAN ORAZ SZTUCZNA INTELIGENCJA!

OPIS

 Dziś premiera nowego singla legendarnego zespołu – Duran Duran!

Singel pt. „Invisible” dostępny TUTAJ

Zespół zaprezentuje także klip wyreżyserowany przez sztuczną inteligencję imieniem Huxley! Wideo ukaże się już dziś pod LINKIEM o 16:00

Premiera albumu „Future Past” odbędzie się 22 października! Krążek dostępny w przed-sprzedaży TUTAJ

Duran Duran powraca! Muzycy publikują pierwszy utwór zapowiadający ich 15 krążek pt. „Future Past”, który powstał z udziałem wielu wybitnych muzyków, takich jak: ErolAlkan, GiorgioMoroder i MarkRonson, którzy pełnili role producentów, a gość specjalny – GrahamCoxon z Blur nagrał gitary. Pianista Davida Bowie’egoMikeGarson również miał swój spory wkład w nagrania albumu, a gościnnie wokalu użyczyła sama Lykke Li!
„Myślę, że udało nam się stworzyć dźwięki, których nikt wcześniej nie słyszał!” – mówi NickRhodes, współzałożyciel zespołu. „Architektura dźwiękowa zawsze była dla nas niezwykle istotna. Brzmieniowo ten singel jest świetny. Taki efekt udało nam się uzyskać poprzez syntezę kilku instrumentów i stworzenia z nich jednego dźwiękowego organizmu!” – komentuje artysta.


DuranDuran to legendarny band z Wysp Brytyjskich. Formacja powstała w roku 1978 i wydała do tej pory aż 14 albumów długogrających. Lista zdobytych statuetek oraz nominacji do prestiżowych nagród Duran Duran jest naprawdę długa; band zdobył m.in.: GrammyAwards dwukrotnie w roku 1984, dwa razy cieszył się uznaniem MTV Video Music Awards zgarniając główne nagrody w 2003 oraz w 2015 roku. Dwukrotnie zdobył również nagrodę Brit Awards, a to dopiero początek listy… Najpopularniejsze hity Duran Duran, takie jak Come Undone, Save A Prayer, czy Ordinary World wciąż notują kolejne rekordy popularności na platformach streamingowych. Można powiedzieć, że w dobie ery tzw. ‘back to 80’s’ kompozycje Duran Duran przeżywają prawdziwy muzyczny renesans!
duranduran.warnereprise.com

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl