ZNAJDŹ NAS NA:

KYLIE W TRASIE!

OPIS

KYLIE MINOGUE OGŁASZA DATY EUROPEJSKIEJ TRASY KONCERTOWEJ!

Po znakomitym przyjęciu jej kameralnych występów na początku roku, Kylie Minogue ogłasza dziś swoją europejską trasę „KYLIE PRESENTS GOLDEN”!

Tym razem, australijska gwiazda muzyki pop zagra w większych salach koncertowych, ale w wyselekcjonowanych i wybranych miejscach dopasowanych do jej obecnego setu live; „Golden” to najbardziej osobisty album wokalistki w jej bogatej dyskografii.

Na koncertach fani mogą spodziewać się utworów z jej najnowszego krążka, w tym m.in. singli „Stop me from falling” czy „Dancing”  oraz kultowych klasyków z jej fenomenalnego katalogu hitów!

„Golden” to pierwszy album Kylie Minogue w barwach BMG, który zadebiutował na pierwszym miejscu brytyjskiej listy bestsellerów UK Album Chart; jest to szósta płyta z numer 1 na jej koncie!

„Kameralne występy, które miałam na początku tego toku było niezwykle fascynującym i zabawnym doświadczeniem.” – mówi sama Kylie – „Nie mogę jednak doczekać się, kiedy mój nowy, specjalny program koncertowy będę mogła pokazać szerszej publiczność w całej Europie. Do zobaczenia!”.

Bilety na nowe koncerty dostępne będą we wszystkich głównych punktach sprzedaży od najbliższego piątku, 27 lipca, od godz. 11.00! Będzie można je również nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Kylie:  http://www.kylie.com.

Trasa koncertowa „KYLIE PRESENTS GOLDEN”:

 1. Wtorek, 6 listopada – Luksemburg, Rockhal
 2. Czwartek, 8 listopada – Bruksela, Cirque Royale
 3. Piątek, 9 listopada – Paryż, La Seine Musicale
 4. Sobota, 10 listopada – Zurych, Samsung Hall
 5. Poniedziałek, 12 listopada – Padova, Gran Teatro Geox
 6. Wtorek, 13 listopada – Monachium, Zenith
 7. Środa, 14 listopada – Wiedeń, Gasometer
 8. Niedziela, 18 listopada – Frankfurt, Jahrhunderthalle
 9. Poniedziałek, 19 listopada – Berlin, Tempodrome
 10. Wtorek, 20 listopada – Kolonia, Palladium
 11. Czwartek, 22 listopada – Amsterdam, AFAS Live
 12. Sobota, 24 listopada – Hamburg, Mehr! Teatr