ZNAJDŹ NAS NA:

MAXWELL Z NOWYM SINGLEM!

OPIS

 Premiera nowego singla Maxwella pt. „OFF”!
Utwór zapowiada album „blacksummers’NIGHT” – premiera wiosna 2022
22 listopada br. rusza przed-sprzedaż biletów na trasę koncertową „NIGHT ARENA TOUR” w 2022 r.

Przygotowując się do jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń R&B w przyszłym roku, trzykrotny zdobywca nagrody GRAMMY®, multi-platynowy artysta Maxwell, ogłasza swój nowy album długogrający, „blacksummers’NIGHT”, który ma się ukazać wiosną 2022 roku. Będzie to ostatni krążek zamykający trylogię, która rozpoczęła się ponad dekadę temu longplayem „BLACKsummmers’night”.

Wokalista udostępnia właśnie swój nowy utwór „Off”. Singel – pełen uwodzicielskiego, soulowego ducha – łączy jego  charakterystyczny wokal z mocną produkcją długoletniego partnera muzycznego, Hoda Davida i hipnotyzującymi melodiami. Utwór dostępny – TUTAJ


W najbliższy poniedziałek, 22 listopada rozpocznie się przed-sprzedaż biletów na trasę NIGHT TOUR 2022″, którą Maxwell będzie realizował wraz  Black Promoters Collective – wybitnym kolektywem niezależnych promotorów kultury afroamerykańskiej.
25-dniowe przyszłoroczne tournée koncertowe rozpocznie się w Dallas w Teksasie w Texas Trust CU Theatre, po drodze odwiedzi legendarne miejsca, takie jak Barclays Center na nowojorskim Brooklynie i The Forum w Los Angeles, kończąc 8 maja w FTX Arena w Miami na Florydzie.  Bilety trafią do publicznej sprzedaży 29 listopada br.
 


Maxwell od ponad dwóch dekady umiejętnie porusza melomanów na całym świecie, mając na swoim koncie pięć studyjnych albumów. Piosenkarz na nowo zdefiniował muzykę soul w kwietniu 1996 roku, wydając w Columbia Records swój debiutancki longplay „Maxwell’s Urban Hang Suite”. Zdobył nominacje do nagrody Grammy, status podwójnej platyny i złoto RIAA za singiel „Ascension (Don’t Ever Wonder)”. Następnie pojawiły się platynowe albumy „Embrya” (1998) i „Now” (2001). Po ośmiu latach „BLACKsummmers’night” z 2009 roku zadebiutowało na pierwszym miejscu listy Billboard 200 i zdobyło dwie nagrody Grammy, w tym za najlepszy album R&B. Do tej pory Maxwell uzyskał 4 certyfikaty platynowego albumu od RIAA. Jego ostatni album „blackSUMMERS’night”, druga część muzycznej trylogii, przyniósł Maxwellowi trzecią nagrodę Grammy (najlepszy utwór R&B za „Lake By The Ocean”), nagrodę NAACP Image Award (wybitny artysta męski) oraz nagrodę Soul Train Award (Najlepszy męski artysta R&B/Soul).
 

Więcej o Maxwellu:
https://musze.com/
INSTAGRAM FACEBOOK TWITTER
Nowy singel Maxwella „Off” dostępny w naszym serwisie singlowym Dream Music – TUTAJ

***

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl