ZNAJDŹ NAS NA:

MIGHTY OAKS Z KOLEJNYM SINGLEM – „LAND OF BROKEN DREAMS”

OPIS
Singel dostępny TUTAJ

Premiera krążka pt. „MEXICO” odbędzie 7 maja

„Tytuł LandOfBrokenDreams mówi sam za siebie. To jeden z pierwszych utworów, które przygotowaliśmy pod kątem nowego albumu. Singel powstawał, gdy świat był w apogeum chaosu, spowodowanym pandemią koronawirusa… Niektóre kraje przyjęły podejście bardziej społeczne; zatroszczyły się o swoich obywateli, a inne państwa, takie jak USA, postanowiły potraktować ten problem zbyt luźno, przez co wiele osób już nigdy nie powróci do dawnego życia… Zadaję sobie więc pytanie, co oznacza amerykański sen? Czy on w ogóle istnieje? Można cały czas iść naprzód, być wściekłym i płakać, ale pod koniec dnia te kilka kroków okazuje się cenną, życiową lekcją…” – komentuje wokalista i frontman Ian Hooper.


Ciemność i światło, szczęście i desperacja, miłość i nienawiść, to właśnie album „MEXICO”! Nowy krążek ukazuje, co Mighty Oaks robią najlepiej i dokąd zmierzają. „Gdy po raz pierwszy przesłuchałem ‘MEXICO’ w całości, poczułem się niezwykle szczęśliwy. Każdy kto usłyszy tę płytę, zrozumie dlaczego.” – wspomina Ian.
Premiera „MEXICO” zaplanowana jest na 7 maja 2021. Więcej na: www.mightyoaksmusic.com

Mighty Oaks to międzynarodowe trio z Berlina. Tworzą je Ian Hooper (USA), Claudio Donzelli (Włochy) oraz Craig Saunders (UK). Grupa wydała 3 albumy studyjne, z których największą popularnością cieszy się „All Things Go”, wydany w lutym 2020 roku!


PR & marketing w Polsce –Dream Music: www.dreammusic.pl