ZNAJDŹ NAS NA:

MILES KANE I KAROLINA

OPIS

„Caroline” to kolejny utwór z nadchodzącego albumu „Change The Show” – singel dostępny TUTAJ


  Singel „Caroline” powstał we współpracy z Oscarem Robertsonem i Davidem Bardonem, inspirowany brzmieniem motown, który porywa do tańca. – Ten utwór opowiada o wyciąganiu do kogoś ręki i mówieniu mu jak bardzo jest wyjątkowy i kochany. To jest dla nas ważne, aby komunikować się ze sobą w dobrych i złych czasach, nawet gdy jest to trudne do zrobienia  komentuje Miles.
Nadchodzący album „Change The Show” (premiera: 21 stycznia 2022) najlepiej reprezentuje samego Milesa: urzekająco autentyczny, jak nic innego, co można by usłyszeć w dzisiejszej muzyce pop. Płyta spełni oczekiwania starych jak i nowych fanów artysty. To krążek  Milesa Kane’a, na który wszyscy czekali. Stanowi kombinacje dźwięków z poprzednich krążków, czyli klasycznego rocka i glamu oraz soulu i R&B z lat pięćdziesiątych.


Tracklista „Change The Show”:
1. Tears Are Falling
2. Don’t Let It Get You Down
3. Nothing’s Ever Gonna Be Good Enough (Feat. Corinne Bailey Rae)
4. See Ya When I See Ya
5. Never Get Tired of Dancing
6. Tell Me What You’re Feeling
7. Coming of Age
8. Change the Show
9. Constantly
10. Caroline
11. Adios Ta-ra Ta-ra

Album dostępny w przedsprzedaży – TUTAJ

Miles Kane  wł. Miles Peter Kane (ur. 17 marca 1986 w Wirral w Anglii) – brytyjski wokalista, znany głównie ze swojej muzycznej działalności w formacjach The Rascals oraz The Last Shadow Puppets. Po rozpadzie The Rascals kontynuuje swoją solowo karierę. Jego nowy longplay „Change The Show” ukaże się 21 stycznia 2022.  

www.mileskane.com
Twitter | Facebook | Instagram | Spotify


Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl