ZNAJDŹ NAS NA:

MILES KANE PO LOCKDOWNIE...

OPIS

Miles Kane  prezentuje utwór „Don’t Let It Get You Down”, pochodzący z  jego nadchodzącego albumu „Change The Show” – premiera 21 stycznia 2022. To energetyczny i mocny singel byłego wokalisty The Rascals!
Klip do utworu został wyreżyserowany przez Jamesa Kelly’ego oraz Jimmi’ego Simpsona (aktora znanego m.in. z „Black Mirror” i „House of Cards”).
– Ten album zrodził się z intensywnej autorefleksji, kiedy miałem niespodziewanie tak wiele czasu do dyspozycji. – wspomina  Miles o ostatnich 18 miesiącach – Zacząłem pisać o wielkich wzlotach i upadkach, marzeniach, prawdziwych przyjaciołach, a także głębokich uczuciach. Te ostatnie miesiące sporo mnie nauczyły. Czuję, że to naprawdę podnoszący na duchu krążek!
 
„Change The Show” to połączenie klasycznego rocka i glamu, znanych z poprzednich płyt ze świeżymi dźwiękami soulu oraz R&B z lat 50. Premiera albumu: 21 stycznia 2022.

Tracklista „Change The Show”:
1. Tears Are Falling
2. Don’t Let It Get You Down
3. Nothing’s Ever Gonna Be Good Enough (Feat. Corinne Bailey Rae)
4. See Ya When I See Ya
5. Never Get Tired of Dancing
6. Tell Me What You’re Feeling
7. Coming of Age
8. Change the Show
9. Constantly
10. Caroline
11. Adios Ta-ra Ta-ra
 
Album dostępny w przedsprzedaży – TUTAJ
Singel „Don’t Let It Get You Down” dostępny w serwisie singlowym Dream Music - TUTAJ
***

Miles Kane  wł. Miles Peter Kane (ur. 17 marca 1986 w Wirral w Anglii) – brytyjski wokalista, znany głównie ze swojej muzycznej działalności w formacjach The Rascals oraz The Last Shadow Puppets. Po rozpadzie The Rascals kontynuuje swoją solowo karierę. Jego nowy longplay „Change The Show” ukaże się 21 stycznia 2022.

www.mileskane.com
Twitter | Facebook | Instagram | Spotify

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl