ZNAJDŹ NAS NA:

MINT +4 - DZIŚ PREMIERA!

OPIS

Dziś do sprzedaży trafia reedycja platynowego albumu Alice Merton „MINT” (https://smarturl.it/mint-plus-4)

Nowa edycja albumu zawiera 4 dodatkowe utwory: „PCH”, „Back to Berlin”, „Keeps Me Awake” oraz oficjalny, nowy singel „Easy”!

Can’t tell if we’re a masterpiece or catastrophe, I’m sorry for the confusion I keep on causing.#sneekpeak #easy #tomorrow 🙊🤯

Opublikowany przez Alice Merton Czwartek, 17 października 2019

Nowy utwór „Easy” to słodko-gorzką opowieścią, o trudach związanych z osiągnięciem wielkiego sukcesu, a problemach codziennego życia. To doskonała, indie-popowa produkcja, w której szczęście, przeplata się z osamotnieniem i frustracją.


Alice Merton pochodzi z Frankfurtu nad Menem, urodziła się w 1993 roku. Studiowała kompozycję na Popakademie w Mannheim. Swojego menedżera poznała… na przystanku autobusowym, tak zaczęła się jej muzyczna historia.
Osobliwe, gitarowe brzmienie, spójność kompozycyjna, przemyślane melodie, melancholijny lecz niezwykle dobitny wokal artystki, tworzą ogromny potencjał koncertowy! Mając za sobą ponad 300 występów na całym świecie, stała się najbardziej obiecującą artystką rockową, wciąż bijąc nowe rekordy na listach przebojów!
Debiutancki singel „No Roots” osiągnął globalny sukces i był streamowany ponad 205 milionów razy. Utwór osiągnął status Platyny w Niemczech, Francji, Austrii i Szwajcarii oraz w Polsce! Singel osiągnął również numer 1 na American Billboard Alternative charts, tym samym zdobywając ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych.
18 stycznia Alice wydała debiutancki album „MINT”, na którym znalazły się takie hity jak „Lash Out”, „Why So Serious”, wspomiany „No Roots” oraz „Learn To Live”.
„MINT” jest autobiograficznym i szczerym świadectwem artystki. Drive’owe, rockowe rytmy są podstawą chwytliwych refrenów, opowiadających o: upodmiotowieniu kobiet, niepewności młodzieńczych lat i pojęciu wolności. Krążek ten jest również dowodem poczucia niezależności Alice, ponieważ razem ze swoim menedżerem założyła własną wytwórnię, aby wydać utwory, które skomponowała i sama nagrała. Wokalistka jest też reżyserem swoich wideoklipów.


Oficjalna strona: https://www.alicemerton.com/
Wydawca – Kobalt Music: www.kobaltmusic.com
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl