MUZYKA
ZNAJDŹ NAS NA:

MOJA KREW
VARIOUS ARTISTS

Autorem muzyki do filmu jest Marcin Macuk, ceniony kompozytor, producent i multiinstrumentalista, współpracujący z zespołami Pogodno i Hey (był pierwszym basistą grupy) oraz z Katarzyną Nosowską.
Ścieżka dźwiękowa filmu „Moja Krew”, to po części muzyka instrumentalna, muzyka tła, która towarzyszy głównemu bohaterowi w najważniejszych momentach.

Marcin Macuk tak mówi o muzyce z soundtracku:
Chciałbym aby całość muzyki pozostawała bardziej fakturą pełną napięć niż hołdowała wyrazistej, prostej melodii. Trochę tak jak stan wewnętrzny Igora, rozedrganego, rozchwianego. Muzyce bliżej do impresji na temat obrazu niż samodzielnej formie z wyraźnym początkiem i końcem. Lubię jak muzyka w filmie jest głosem które stawia pytania bez konieczności odpowiedzi.

Na płycie znalazły się też piosenki pokazujące emocjonalne zderzenie mocnego, nocnego życia, w wir którego rzuca się na chwilę główny bohater, z delikatnością bohaterki, która zdaje się być ratunkiem dla Igora. Z racji tego, że w filmie ważną rolę stanowi świat Wietnamczyków w Polsce, pojawiają się też nastrojowe utwory zaśpiewane w tym języku.
Ten soundtrack to koncept album, opowiadający historię głównego bohatera, jego przemiany wewnętrzne, a także ilustrujący odchodzący świat Stadionu X – lecia

Płyta do kupienia:

http://www.empik.com/moja-krew-various-artists,prod49940220,muzyka-p

http://merlin.pl/Moja-krew-OST_Dream-Music/browse/product/4,757390.html

SZCZEGÓŁY
Nr katalogowy: 5907666554166
Nośnik: CD
Wydany: 2010
UTWORY
1. Macuk - My Blood Intro
2. Bajzel - Window
3. Macuk - Iggy Theme
4. Prezesi - Nuoc La
5. Macuk - Yen Ha I
6. Macuk - My Blood I
7. Bajzel - Man
8. Macuk - Igor II
9. Prezesi - Chi Toi
10. Macuk - Igor & Yen Ha
11. Dick4Dick - Out Of Control
12. Macuk - Whore
13. Macuk - Yen Ha II
14. Macuk - My Blood II
15. Dick4Dick - Children Of God
16. Macuk - Yen Ha III
17. Macuk - My Blood Outro
18. Luu De Ly - Me Thuong Con /A Capella/