ZNAJDŹ NAS NA:

IRRACJONALNA ZAZDROŚĆ I PRZYPADKOWY SEKS - NAKHANE "INTERLOPER"

OPIS

Dziś do sieci trafia nowy klip do kolejnego singla NAKHANE„Interloper”. Klip możecie zobaczyć m.in. w serwisie Clique. Utwór promuje album artysty „You will not die” – premiera 16 marca 2018.

„Trzy lata zajęło mi napisanie Interloper. To utwór o irracjonalnej zazdrości i przypadkowym seksie. Na początku piosenka przypominała trochę Pornography The Cure. Później ewoluowała w stronę bardziej balladową i akustyczną – trochę jak utwory Iron & Wine.” – wspomina Nakhane – „Finalnie, razem z Benem Christophersem (producent – przyp. red.) stwierdziliśmy, że warto jednak pójść w kierunku mocniejszego grania”.

Nakhane urodził się w Alice, ale dorastał w Port Elizabeth w Południowej Afryce, w bardzo religijnej społeczności. Środowisko, w którym się wychował wywarło na niego duży wpływ.  Z jednej strony zaszczepiło w nim miłość do muzyki i dało początek jego największej życiowej pasji – śpiewaniu, z drugiej, bardzo konserwatywna religijna społeczność, zbudowała poczucie winy i wstydu, z czym próbuje zmierzyć się w swojej obecnej twórczości.