ZNAJDŹ NAS NA:

NETTA Z UTWOREM BOBA DYLANA „TIMES THEY ARE A-CHANGIN”!

OPIS

Premiera klipu odbędzie się TUTAJ o godz. 14:00

Artystka zapowiada także nowy EP, na którym znajdą się m.in.: Eiffel 65 – „Blue (Da Ba Dee)”, Aqua – „Barbie Girl” oraz Mr. President – „Coco Jamboo”!

Premiera mini-albumu „The Best Of Netta’s Office – Vol. 1” odbędzie się 18 grudnia!

Mini-album dostępny już w przed-sprzedaży pod LINKIEM

„Rok 2020 był inny… Wprowadził do naszego życia więcej zmian, niż kiedykolwiek moglibyśmy się spodziewać. Przemoc, rasizm, nienawiść, izolacja i protesty – wszystkie te rzeczy osiągnęły szczyt, przez to pojawiło się wiele bólu i smutku, ale także nadzieja, że na tym gruncie narodzi się coś nowego, coś wyjątkowego! Czuję jakbyśmy przechodzili przez burzliwe oczyszczenie! Dlatego postanowiłam nagrać utwór Boba Dylana. – wspomina Netta. „Świat się zmienił, a my zamiast ją zaakceptować próbujemy z nim walczyć. Wraz z moim producentem – Avshalomem Arielem postanowiliśmy wziąć na warsztat „Times They Are A-Changin”. Wyszło to doskonale! – wspomina.  

„Netta’s Office” narodził się z pragnienia kontaktu z fanami. Pomimo wyjątkowo ciężkiego okresu dla artystów, Netta zapragnęła dobrze się bawić, a nagranie nowego EP było doskonałą okazją do wolnej improwizacji i nieograniczonego eksperymentowania! „To otwarte płótno, które nie jest spętane zasadami przemysłu muzycznego. Kiedy pracuję nad Netta’s Office, czuję się najprawdziwszą wersją siebie! To moja dziwna muzyczna wersja podcastu.” – komentuje.

Tracklista „The Best Of Netta’s Office – Vol. 1”:

Supercalifragilisticexpialidocious (Julie Andrews / Dick Van Dyke)

Coco Jamboo (Mr. President)

Barbie Girl (Aqua)

Low (Flo Rida)

Blue (Da Ba Dee) (Eiffel 65)

The Times They Are a-Changin’ (Bob Dylan)

 

Netta – izraelska artystka o międzynarodowej sławie, gwiazda muzyki pop oraz zwyciężczyni konkursu Eurowizji 2018. Czarująca, naturalnie charyzmatyczna, z ogromnymi możliwościami wokalnymi, szybko osiągnęła światowy top wśród popowych muzyków w ubiegłym roku. Wokalista i autorka urodzona w Izraelu, odkryła w sobie muzyczną pasję już jako dziecko.
Po ukończeniu szkoły średniej, służyła w izraelskiej marynarce wojennej. Po tym krótkim epizodzie umocniła swoją pozycję na teatralnych i klubowych scenach w kraju. W międzyczasie zaprojektowała unikatowy strój, inspirując się Die Antwoord oraz… Pokemonami. Szansę muzyczną wykorzystała biorąc udział w izraelskiej edycji X Factor, które dało jej przepustkę na eliminacje do ubiegłorocznej Eurowizji.

https://nettamusic.com/

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce Dream Music: www.dreammusic.pl