ZNAJDŹ NAS NA:

NOWY SINGIEL LENNY'EGO KRAVITZA "5 MORE DAYS 'TILL SUMMER" Z ALBUMU "RAISE VIBRATION"!

OPIS

„5 More Days ‘Till Summer” to drugi radiowy singiel Lenny’ego Kravitza, pochodzący z nowej płyty „Raise Vibration”. Album będzie miał premierę 7 września 2018 roku i jest dostępny już w przedsprzedaży (kliknij: TUTAJ).

Rozświetlony letnim słońcem Lenny Kravitz przedstawia historię, którą usłyszał w barze. „To opowieść o starszym mężczyźnie, około sześćdziesiątki” – mówi Lenny – „Nigdy się nie ożenił, pracuje podczas nocnej zmiany, śpi w ciągu dnia i zewsząd otacza go mrok. Zbiera pieniądze na swoje pierwsze w życiu wakacje. Wyobraziłem sobie jak przemienia się w młodszego siebie i doświadcza wszystko to, co go ominęło. To słodka, pełna radości piosenka!”

Lenny Kravitz ponownie łączy rock‘n’roll, funk, bluesa i muzykę soul na swoim jedenastym studyjnym albumie. Artysta jest wciąż otwarty na inspirację i eksperymenty.

The Daily Telegraph tak określił zakończenie europejskiej części tourne artysty – „Zauroczeni człowiekiem i jego muzyką, z podniesionymi ramionami – ludzie wiedzieli, że to było coś wyjątkowego!”.

 

Więcej o Lennym Kravitzu na naszej stronie.

Przedsprzedaż albumu „Raise Vibration”.