ZNAJDŹ NAS NA:

OLIVER ONIONS Z NOWYM ALBUMEM „FUTURE MEMORABILIA”

OPIS
Oliver Onions z nowym albumem „Future Memorabilia”.
Wideo do promującego album singla „Dune Buggy” dostępne - TUTAJ! 

Album dostępny w sprzedaży - TUTAJ! 

Oliver Onions są prawdziwymi legendami w historii włoskiej i międzynarodowej muzyki. Duet jest znany na całym świecie i współtworzył wiele najsłynniejszych ścieżek dźwiękowych. Nowy krążek „Future Memorabilia” jest pełną przygód podróżą, której celem jest muzyka z odrobiną future-popu w wykonaniu Oliver Onions. W podróży towarzyszy im wiele znanych nazwisk, między innymi: David Spencer, Tommaso Paradiso czy David Hasselhoff. 
„Kiedy określa się nas jako kamień milowy w historii włoskiej muzyki, jest to dla nas ogromny komplement! Oczywiście w naszej 50-letniej karierze zrobiliśmy sporo rzeczy. Byliśmy aranżerami, muzykami sesyjnymi, kompozytorami, wykonawcami i producentami. Dotarliśmy do szerszej publiczności poprzez filmy, seriale telewizyjne, radio i komiksy.
Z singlami Santa Maria, Orzowei, Christine trafiliśmy na międzynarodowe listy przebojów.
Byliśmy Orkiestrą M&G, Dilly Dilly, Oliver Onions, ale – przede wszystkim – byliśmy Guido i Maurizio De Angelis, zawsze, pod każdym względem! W każdą nutę naszej muzyki włożyliśmy kawałek siebie, inwestycję, która wraca do nas jako energia i adrenalina za każdym razem, gdy wchodzimy na scenę.
Dlatego po realizacji naszych projektów koncertowych – „Reunion Live” i „…continuiamo a chiamarli Oliver Onions” – postanowiliśmy wydać regularny album: FUTURE MEMORABILIA.” – Guido i Maurizio De Angelis
Wydanie „Future Memorabilia” na fizycznych nośnikach to kolekcjonerski, kolorowy winyl w limitowanym nakładzie oraz CD Box wytworzony z troską o środowisko i wolny od plastiku.
 

Tracklista „Future Memorabilia”:

1. DUNE BUGGY (FROM THE FUTURE)
2. BULLDOZER #63
3. ORZOWEI FEAT. TOMMASO PARADISO
4. SANDOKAN FEAT. CLAUDIO BAGLIONI
5. FLYING THROUGH THE AIR (50TH ANNIVERSARY)
6. BANANA JOE FEAT. BUD SPENCER
7. SANTA MARIA MEMORABILIA FEAT. ROLAND KAISER
8. LA LA LA LA LALLA FEAT. ELIO E LE STORIE TESE (CORO DEI POMPIERI)
9. SHERIFF FEAT. DAVID HASSELHOFF
10. WE BELIEVE IN LOVE FEAT. ELHAIDA DANI  

oliveronions.it
YouTube | Spotify | Instagram

***

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl