ZNAJDŹ NAS NA:

PIRELLI 2022 Z BRYANEM ADAMSEM!

OPIS

Bryan Adams z nowymi singlami „ON THE ROAD” i „KICK ASS”!
Utwory pochodzą z nadchodzącego 15. albumu „SO HAPPY IT HURTS”. Premiera – marzec 2022. Pre-order albumu – TUTAJ
. Singel ON THE ROAD” promuje nową edycję KALENDARZA PIRELLI 2022 ze zdjęciami autorstwa Bryana Adamsa!

Bryan Adams publikuje „On the road” i „Kick Ass”, dwa najnowsze utwory z nadchodzącego 15. albumu „So Happy It Hurts”. Premiera nowego studyjnego krążka –  11 marca 2022 r.! Muzycznie zapowiada się dużo klasycznych gitar i charakterystycznego dla Adamsa rockowego brzmienia!

Z okazji premiery nowej edycji kalendarza Pirelli 2022, Adams wydał specjalny utwór i nakręcił do niego teledysk „On The Road” – posłuchaj tutaj. Nie ma w tym przypadku, bo Adams jest autorem zdjęć do najnowszego wydania Pirelli! Na plan zaprosił swoich kolegów i koleżanki po fachu – nieprzeciętną obsadę supergwiazd, w tym m.in.: Cher, Iggy Popa, Jennifer Hudson i Ritę Orę. Temat główny też nieprzypadkowy – dramatyczna, wizualna podróż przez dzień z życia koncertującego muzyka.  Adams dołącza do prestiżowego grona poprzednich autorów kalendarza Pirelli, takich jak Helmut Newton, Herb Ritts i Annie Leibovitz, ale jako pierwszy pojawia się również na jego łamach!

Drugi z singli, „Kick Ass” zaczyna się „kazaniem” wprowadzającym, legendarnego członka Monty Python–  Johna Cleese’a, które w zasadzie podsumowuje piosenkę… – Na świecie nie ma wystarczająco dużo rock and rolla… i koniec! Więcej gitar, więcej bębnów, dołącz do nas i daj się porwać!

„So Happy it Hurts”, to już 15. wydawnictwo Bryana Adamsa. Zawiera 12 nowych piosenek, których Kanadyjczyk jest współautorem. Album będzie dostępny na wszystkich platformach cyfrowych, a także w różnych formatach fizycznych, w tym standardowej CD, deluxe CD z wyjątkową soczewkową okładką oraz książką w twardej oprawie i winylem. Ekskluzywny kolorowy winyl i limitowany box, zawierający płytę CD Deluxe, winyl, książkę w twardej oprawie i podpisane zdjęcie – wszystko dostępne w przed-sprzedaży TUTAJMuzyka Bryana Adamsa osiągnęła status #1 w ponad 40 krajach. Został odznaczony Orderem Kanady i zdobył wiele nagród i wyróżnień, w tym 3 nominacje do Oscara, 5 nominacji do Złotego Globu, nagrodę Grammy, American Music Award, ASCAP Film and Television Music Award, a także własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Hollywood.
 Wszystkie single dostępne w naszym serwisie singlowym Dream Music – TUTAJ

Więcej o Bryanie Adamsie:
Official Facebook Twitter Instagram YouTubeWięcej o kalendarzu Pirelli 2022:
https://pirellicalendar.pirelli.com/en/home

 ***

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl