ZNAJDŹ NAS NA:

PORADNIK "JAK ZOSTAĆ DAMĄ?" JUŻ W SPRZEDAŻY!

OPIS

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że poradnik „Jak zostać damą?” autorstwa mentorki programu TVN „Projekt Lady” – Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz dziennikarki Agnieszki Prokopowicz jest już w sprzedaży w salonach Empik oraz na empik.com.

Ktoś powie, że w wieku XXI, czasie e-maili i SMS-ów, etykieta jest już nieaktualna. A jednak wciąż zdarzają się sytuacje, nawet w sieci, w których po prostu trzeba się umieć zachować! Odpowiednio przywitać, złożyć życzenia, dobrać pasujący do okoliczności prezent, wiedzieć, co mówić podczas rozmowy o pracę. Podobnie jest z modą.

Owszem, mini może się podobać, ale nie przystoi każdej kobiecie i nie w każdym miejscu. Współczesna dama powinna wiedzieć, jak poruszać się w meandrach najnowszych technologii, umieć swobodnie porozmawiać zarówno z pracownikiem, jak i szefem, odpowiednio zachować się na randce, przyjęciu weselnym czy w hotelu. 

Jak pozostać sobą w relacjach z mężczyzną, dziećmi i koleżankami? Jak dbać o siebie i pozwalać sobie na odrobinę przyjemności,nie wychodząc jednocześnie z roli damy? 

Oto przystępny i wyczerpujący przewodnik po świecie współczesnej etykiety.

Książka dostępna jest również w formie ebooka w serwisie Virtualo.pl.

www