ZNAJDŹ NAS NA:

PREMIERA ALBUMU NAKHANE

OPIS

W dniu dzisiejszym do sklepów trafia płyta Nakhane„You Will Not Die”.

To pierwszy album w barwach wytwórni BMG, pochodzącego z Południowej Afryki, obdarzonego niezwykłym wokalem artysty – Nakhane. Urocza i naładowana emocjami płyta „You Will Not Die” ukazała się 16 marca 2018 r.

Nakhane urodził się w Alice, ale dorastał w Port Elizabeth w Południowej Afryce, w bardzo religijnej społeczności. Środowisko, w którym się wychował wywarło na niego duży wpływ. Z jednej strony zaszczepiło miłość do muzyki i dało początek jego największej życiowej pasji – śpiewaniu, z drugiej, bardzo konserwatywna religijna społeczność, zbudowała w nim poczucie winy i wstydu, z czym próbuje zmierzyć się w swojej obecnej twórczości.

„Kiedy byłem praktykującym chrześcijaninem, codziennie modliłem się do Boga i tak naprawdę nienawidziłem siebie” – wspomina Nakhane. „Każdego dnia robiłem wszystko to, co inni, heteroseksualni ludzie. Byłem przekonany, że będę w stanie się zmienić. Żyłem w ciągłym strachu, kontrolując się przez cały czas.”

W wieku 20 lat Nakhane ujawnił swoją orientację i podjął decyzję o wyrzeczeniu się wiary. Ten moment w swoim życiu nazwał „początkiem akceptacji siebie”, ale – jak sam dodaje – „życie
wypełniła pustka i cisza, którą starałem się wypełnić modlitwą”. Pocieszenia szukał i znajdował w muzyce, przelewając tu wszystkie swoje emocje. Ból i radość, smutek i szczęście. Dlatego album „You Will Not Die” jest tak niezwykły; to muzyczny dokument, osobisty album pełen emocji.

Tracklista albumu:

1. Violent Measures
2. Clairvoyant
3. Interloper
4. You Will Not Die
5. Presbyteria
6. The Dead
7. Star Red
8. Fog
9. By The Gullet
10. All Along
11. Teen Prayer
12. Clairvoyant (Radio Mix)

Kup płytę „You Will Not Die” na empik.com.