ZNAJDŹ NAS NA:

PREMIERA KLIPU "FANCY" TINY DICO!

OPIS

Dziś kolejna filmowa premiera! Do sieci trafia video Tiny Dico do utworu „Fancy”; pierwszy singel zapowiada jej nową, jedenastą płytę „Fastland” (BMG, 2018).

„Fancy” to piosenka o współczesnym materializmie – naszej miłości do posiadania i pogoni za „luksusem”.  – zaznacza  Dico. „Nie musimy być fancy, by odnieść sukces w życiu.” – dodaje – „Gdybyśmy wszyscy, ja i ludzie wokół nas, mogli przezwyciężyć pogoń za luksusem i skupić się na: rodzinie, miłości, naturze i otaczającym nas świecie, zamiast: jakie marki ubrać, jakim samochodem jeździć lub ile pokazać na Instagramie, życie byłoby łatwiejsze, a świat byłby lepszym miejscem!”.

Produkcją klipu zajął się Daniel Charluck Garrelts. Zdjęcia do video realizowane były na Islandii – gdzie Tina obecnie mieszka na stałe, oraz Danii.

Tina Dico to jedna z najpopularniejszych duńskich artystek-wokalistek i autorów tekstu. Wielokrotnie nagradzana. Co roku uznawana za najlepszego wykonawcę (BEST FEMALE LIVE ACT) od ponad dekady! Współpracowała m.in.   z Danish National Chamber Orchestra, i kultowym brytyjskimduetem ZERO 7. Jej nowy, autorski album „Fastland” ukaże się 27 września br. Bedzie to 11 longplay w jej dyskografii.

Reżyseria: Daniel Charluck Garrelts

Produkcja: Karma Film (www.karmafilm.dk)

Zdjęcia-lokalizacja: Islandia, Dania 2018

Data produkcji: czerwiec 2018

***

DicoFastlandCD.jpg

 Album „FASTLAND” w przed-sprzedaży: TUTAJ

Wydawca – BMG: www.bmg.com

Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl

Więcej informacji na: tinadico.com