ZNAJDŹ NAS NA:

SERIA KINO RP JUŻ W SPRZEDAŻY!

OPIS

Ruszyła sprzedaż serii filmowej na DVD i Blu-ray: „KLASYKA POLSKIEGO KINA – REKONSTRUKCJA CYFROWA, KINO RP”. Niewątpliwie jest to jedno z ważniejszych wydarzeń filmowych br. roku! Po raz pierwszy na płytach DVD i Blu-ray zostały wydane arcydzieła kinematografii polskiej poddane cyfrowej rekonstrukcji. Seria zawiera filmy najbardziej uznanych polskich reżyserów, klasyka pozycji, które są nieodłącznym elementem historii polskiej kinematografii. Wajda obok Barei, Zanussi czy Piwowski, Kawalerowicz, Falk, a także Morgenstern, Kutz i Krauze to niektóre nazwiska z długiej listy wielkich twórców, które tworzą niezwykłą kolekcję Klasyki Polskiego Kina zrekonstruowanej cyfrowo. Monumentalna seria, na którą złoży się w najbliższym czasie blisko sto tytułów różnorodnych filmów, obrazów dramatycznych, ważnych społecznie, a także ekranizacji z niezapomnianymi kreacjami aktorskimi. Klasyka Polskiego Kina to przekrój najważniejszych filmów, zaproszenie do ponownej projekcji, a także doskonały początek dla tych, którzy kina polskiego jeszcze nie poznali. Doskonałe filmy wzbogacają materiały dodatkowe na płytach Blu-ray, a także komentarz filmoznawcy Andrzeja Bukowieckiego.

Warto dodać, że rekonstrukcja cyfrowa objęła również tytuły dla dzieci. W serii dla najmłodszych pojawiły się m.in. Reksio, Bolek i Lolek, Koziołek Matołek i Miś Kudłatek.

Seria Kino RP już w sprzedaży w salonach EMPiK i na empik.com! Dream Music (Dream Productions) jest partnerem wydawniczym serii.