ZNAJDŹ NAS NA:

SHARON DEN ADEL Z SOLOWYM SINGLEM

OPIS

Sharon den Adel z Within Temptation prezentuje nowy, solowy singiel „Crash and Burn”!

 „Crash and Burn” to piosenka, którą Sharon nagrała w swoim autorskim projekcie My Indigo. Nowy album zatytułowany po prostu „My Indigo” zostanie wydany 20 kwietnia 2018 roku w barwach wytwórni BMG.

Odważne, a zarazem euforyczne brzmienie utworu „Crash and Burn” to początek, który rozpoczyna melancholijną balladę, wypełnioną niezwykłym, lirycznym wokalem Sharon.

„Poznałam i miałam okazję pracować z wieloma wspaniałymi i inspirującymi ludźmi, ale świat muzyki to również wiele pokus i pułapek” – wspomina Sharon – „Różne rzeczy mogą Ci się przytrafić, nawet takie, które będą uzależniały jak narkotyk. Na przykład, możesz przyzwyczaić się do sukcesu i uwagi innych, i później zawsze będziesz chciał to mieć.”

„Inspiracją do powstania Crash and Burn był ktoś, kogo znam, kto jest bardzo utalentowany, ale jego życie to jeden wielki rollercoaster pełen wzlotów i wielu upadków.” – dodaje wokalistka Within Temptation – „Mimo tego, wiele osób próbowało ustawić ją na właściwy tor. Ona jednak lubi żyć pełnią życia, ale kiedy upada to szybko się podnosi… choć nigdy nie wiemy na jak długo”.

Sharon den Adel – wokalistka i autorką tekstów – znana jest doskonale fanom multiplatynowej, holenderskiej formacji Within Temptation. Zespół osiągnął międzynarodowy sukces, sprzedając miliony płyt na całym świecie. W Polsce, singiel „Whole World Is Watching” z udziałem Piotr Roguckiego z zespołu Coma przez wiele tygodni nie schodził z pierwszych miejsc list przebojów, a album „The Unforgiving’ osiągnął status Złotej Płyty.

Jej solowy projekt – My Indigo, ukazuje nową twarz Sharon. Nie jest jej obca muzyka pop i dance. Warto wspomnieć o jej eksperymencie z 2008 roku, w którym nagrała utwór z DJ-em Arminem van Buurenem „In And Out Of Love”; do dzisiaj singel ma ponad 200 milionów odsłon na YouTube!

My Indigo to moja odskocznia od tego, co tworzę z Within Temptation.” – zaznacza Sharon – „Piosenki, które stworzyłam są lżejsze, nie stawiam w nich barykad i nie próbuję pokazać, jaka jestem twarda. Na moim solowym albumie chcę opowiedzieć historie, których jeszcze nie przekazałam moim fanom i słuchaczom”.

Tracklista albumu „You Will Not Die”:

  1. My Indigo
  2. Crash and Burn
  3. Black Velvet Sun
  4. Indian Summer
  5. Out Of The Darkness
  6. Star Crossed Lovers
  7. Someone Like You
  8. Safe and Sound
  9. Lesson Learned
  10. Where Is My Love