ZNAJDŹ NAS NA:

"SWEET WATER" DAVINY MICHELLE JUŻ DOSTĘPNY W SERWISIE RADIOWYM!

OPIS

ingel „Sweet Water” Daviny Michelle, który był częścią imponującego spektaklu „The power of water” na Międzynarodowym Konkursie Piosenki – Eurowizja 2021 (tzw. „intrval act”), jest już dostępny  w naszym serwisie radiowym B2B (kliknij – TUTAJ).

Przedstawienie „The power of water” w reżyserii Gerbena Bakkera mogliśmy podziwiać na żywo w pierwszym półfinale 65. Konkursu Piosenki Eurowizji – występ dostępny TUTAJ.


„Sweet Water” to dynamiczny, popowy utwór, który powstał specjalnie na tegoroczny koncert Eurowizji w hali Ahoy w Rotterdamie. Sama wokalistka wspomina: „Spędziliśmy prawie dwa lata, pisząc i komponując ten singel. Chciałam napisać utwór, w którym woda jest metaforą czegoś, co łączy ludzi na całym świecie. Wszyscy jesteśmy różni i żyjemy w różnych środowiskach, ale jest jedna rzecz, której wszyscy potrzebujemy – wody!”
Davina Michelle jest uznawana za jedną z najbardziej obiecujących wokalistek! Nic więc dziwnego, że jej talent został doceniony nawet przez P!NK, która sama zaprosiła Davinę do współpracy podczas swojej ostatniej trasy koncertowej w 2019 roku!

Wydawca – BMG: www.bmg.com
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl