ZNAJDŹ NAS NA:

TINA DICO Z NOWYM SINGLEM!

OPIS

„Fancy” to pierwszy singel zapowiadający nowy album duńskiej wokalistki Tiny Dico.  „FASTLAND” to nowy album, który pojawi się 28 września br., cztery lata po „WHISPERS” – krążka, który po raz piąty zabrał ją na pierwsze miejsce bestsellerów w Danii. Ten utwór to w zasadzie piosenka o współczesnym materializmie – naszej miłości do posiadania i pogoni za „luksusem”. Sprzeciwiając się takiemu podejściu do życia, utwór Tiny Dico niesie przesłanie jak możemy uciec od namacalnych, materialnych rzeczy, by czuć się akceptowanym, spełnionym i bezpiecznym, niezależnie od stanu posiadania!

Na początku swojej artystycznej drogi, Tina nigdy nie dbała o swój stan materialny. Żyła na walizkach, w ciągłym ruchu. W sumie, jedyne co towarzyszyło jej w podróży po świecie były: akustyczna gitara i jej piosenki.

W miarę, gdy dorastała i stawała się starsza, zaczęła zauważać wyraźne zmiany w sobie i otaczającym ją świecie; tę rosnącą obsesję na punkcie posiadania „właściwych rzeczy”, by móc wyróżnić się wśród innych, by poczuć się bezpieczniej, bardziej akceptowanym, przekonanym o pełni kontroli nad wszystkim.

Nic bardziej złudnego. „Nie musimy być fancy, by odnieść sukces w życiu.” – zaznacza Tina – „Gdybyśmy wszyscy, ja i ludzie wokół nas, mogli przezwyciężyć pogoń za „luksusem” i skupić się na: rodzinie, miłości, naturze i otaczającym nas świecie, zamiast: jakie marki ubrać, jakim samochodem jeździć lub ile pokazać na Instagramie, życie byłoby łatwiejsze, a świat byłby lepszym miejscem!”.

Wydawca – BMG: www.bmg.com/uk

Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl

PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl

 Album w przed-sprzedaży: TUTAJ

Więcej informacji na: tinadico.com