We Have Band: Nowy Album Już W Sprzedaży!!!

Do polskich sklepów muzycznych trafił nowy krążek brytyjskiego trio zatytułowany „Ternion”.
Na drugim wydawnictwie w dyskografii WHB znalazło się 10 kompozycji. Płytę promuje singel „Where Are Your People?”, do którego teledysk można obejrzeć TUTAJ: http://www.youtube.com/watch?v=ktAGS-vT5Lg

Wokalistka Dede Wegg-Prosner o powstaniu nowej płyty: „Podczas nagrywania pierwszego albumu dopiero się poznawaliśmy i dobrze się bawiliśmy. Nie spodziewaliśmy się, iż ktokolwiek będzie tego słuchał. Nagrywając „Ternion” mieliśmy już świadomość, iż ludzie będą słuchać tego krążka. To dało nam inne, poważniejsze podejście do procesu nagrywania”.

Pierwszy raz usłyszano o WHB pod koniec 2008 roku, gdy trio wydało dwa single: “Oh!” i “Came Out”. Po raz drugi, gdy wygrali w 2009 roku Emerging Talent Competition na festiwalu w Glastonbury. Po tym mocnym wejściu zostali okrzyknięci na Wyspach „odkryciem roku”, a New Music Express uznał ich jako następców Hot Chip. Latem 2009 roku odwiedzili największe europejskie festiwale (m.in.: Glastonbury, Pukkelpop, Big Chill), a jesienią tego samego roku zagrali w Anglii wyprzedana trasę z Two Door Cinema Club.

Pierwszy album We Have Band zatytułowany „We Have Band” ukazał się w Polsce w maju 2010 roku nakładem wytwórni Dream Music.

Dodaj komentarz