ZNAJDŹ NAS NA:

WSZĘDZIE Z KSI!

OPIS

Dziś, KSI – właściwie Olajide „JJ” Olatunji, wydaje swój drugi album – „All Over The Place”. Jego pierwszy longplay zatytułowany „Dissimulation”, uczynił go jednym z najlepiej sprzedających się artystów w Wielkiej Brytanii w 2020 roku! Nowy album, którego producentem jest Mams Taylor, to nowy rozdział dla KSI. Na płycie pojawia się plejada gości, w tym m.in.: Anne-Marie, Craig David, YUNGBLUD, Polo G i inni.
–  Jestem bardzo podekscytowany tym, że ludzie będą mogli usłyszeć ten krążek. – mówi sam KSI. – Ulepszyłem wszystko, co zrobiłem na „Dissimulation”. Poprawiłem wokal. Mam lepsze teksty. Beaty mają więcej warstw, a jestem bardziej otwarty na eksperymenty muzyczne, i czuję się mocniejszy w studiu itp. Ten album to odzwierciedlenie mojej ciężkiej pracy i pasji. Jestem naprawdę dumny, że go wypuszczam! – dodaje.
 
„All Over The Place jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych  [kliknij TUTAJ] oraz na  kasetach, CD i winylu.
 
Wideo do utworu „Number 2” z udziałem hiphopowych gwiazd wagi ciężkiej: Future i 21 Savage – dostępny dziś, od godziny 16:00 – kliknij TUTAJ

Tracklista albumu “All Over The Place“

 1. The Moment
 2. Number 2 ft. Future & 21 Savage
 3. Patience ft. YUNGBLUD & Polo G
 4. You
 5. Don’t Play with Anne-Marie & Digital Farm Animals
 6. Really Love ft. Craig David & Digital Farm Animals
 7. Gang Gang ft. JAY1 & Deno
 8. Rent Free ft. Gracey
 9. Madness
 10. Silly ft. Bugzy Malone
 11. Flash It ft. Rico Love
 12. No Time ft. Lil Durk
 13. No Pressure*
 14. Holiday
 15. Sleeping With The Enemy ft. S-X
 16. Swerve with JAY1

Oficjalny trailer albumu dostępny – TUTAJ
 

Wydaniu nowego albumu towarzyszy specjalny koncert, który transmitowany będzie w najbliższą sobotę 17 lipca; ekskluzywny, wielowymiarowy pokaz ze znakomitymi gośćmi (AJ Tracey, Anne-Marie, Big Zuu, Craig David, Dan Bilzerian, Deno, Digital Farm Animals, Ella Henderson, Emile Heskey, Jack Whitehall, Jay1, Jonathan Ross, Logan Paul, Lorraine Kelly, Nathan Dawe, Randolph, Sidemen, S-X, Swarmz, Tion Wayne and YUNGBLUD), tancerzami, akrobatami i mnóstwem niespodzianek. Obejrzyj zwiastun show – TUTAJ.
– Nikt się tego nie spodziewa. To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Tak, zabiorę Was wszystkich na przygodę, którą będzie pamiętali przez lata. – zapowiada KSI. – Przeżyjecie ze mną moją historię od bycia YouTuberem, później bokserem, by dobrnąć do muzyka, ale to jeszcze nie koniec… Tu będzie wszystko! Przygotujcie się na niezwykłe przedstawienei! – dodaje.
Więcej o „THE KSI SHOW”:  www.momenthouse.com/ksi

Olajide William „JJ” Olatunji, znany jako KSI, to brytyjski muzyk, youtuber, pisarz, aktor, a także… bokser! Ma zaledwie 27 lat, ale jego wyjątkowa skłonność do podejmowania ryzyka i konsekwencja w dążeniu do celu, przyniosły niesamowite efekty! Zaczynał jako youtuber. Po siedmiu latach ugruntował swoją pozycję, na dobre wśród najbardziej wpływowych youtuberów w Wielkiej Brytanii – 30 milionów subskrybentów oraz 6 milardów wyświetleń swoich filmów! Wszystko zmieniło się w roku 2017.  – Miałem już dość mediów społecznościowych, postanowiłem zająć się innymi sprawami, które byłyby dla mnie ważne. – wspomina.  – Kiedy byłem nastolatkiem, wybrałem się na koncert Jay-Z i Kanye’ego Westa w londyńskim O2.  Wiedziałem wtedy, że pewnego dnia też będę na ich miejscu… a teraz właśnie nadszedł mój czas! – dodaje.
 
Pierwszy album artysty „Dissimulation”, okazał się ogromnym sukcesem! Uplasował się na drugim miejscu listy UK Album Chart i osiągnął ponad miliarda streamów! Wszyscy, łącznie z samym KSI są pewni, że nowy album „All Over The Place“ przebije ten wynik!
 Twitter | Instagram | Facebook | Spotify | YouTube

***

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl